Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Навчання з менторською підтримкою: умови

I. Базові критерії участі у Програмі

  • Аплікант має бути громадянином України;
  • Аплікант повинен мати високий рівень володіння англійською мовою для вільного розуміння матеріалів Програми та спілкування з тренерами;
  • Підприємство, на якому працює аплікант, має бути таким, що офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 1 рік;

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі

Категорія А. Участь у програмі – у першу чергу – надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають наступним спеціальним критеріям:

  • Виявлено чітку мотивацію аплікантів;
  • Річний товарообіг підприємства має складати щонайменше 3,5 млн. грн за попередній рік;
  • Кількість співробітників в компанії не менше 10 осіб;
  • Обсяг виручки, отриманої внаслідок зовнішньоекономічної діяльності, складає щонайменше 1 млн. грн за попередній рік.

Категорія В. У випадку, якщо ваша компанія не досягла зазначених вище обсягів товарообігу, кількості співробітників та/або виручки, організатори Програми прийматимуть рішення щодо вашої участі шляхом розгляду мотиваційної частини в реєстраційній формі спільно з експертами Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

На конкурсній основі до участі в Програмі буде відібрано 50 компаній-учасниць. Буде перевагою при відборі, якщо від одного підприємства братиме участь декілька співробітників (максимум 3 особи). Також, перевага надаватиметься С-рівню учасникам (менеджери вищої ланки, управлінці, власники, співвласники).

Заявки на участь у Програмі приймаються до 23.59 за київським часом 5 вересня 2021 року.

IІI. Методологія оцінювання заявок

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники Офісу з розвитку підприємництва та експорту спільно з експертами Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Інституту Маркетингу. Мотивація апліканта грає ключову роль у здійсненні відбору кандидатів.

13-15 вересня 2021 будуть проведені інтерв’ю англійською мовою для попередньо відібраних кандидатів.

Звертаємо увагу, що в рамках програми Export Evolution IT буде проведена комплексна експертиза Вас і Вашої компанії кількома різними способами, в тому числі шляхом пошуку по веб-ресурсах та інших джерелах.

IV. Терміни подання заявок, графік відбору та інші положення програми

Важливі дати

  • 5 вересня 2021 року до 23:59 – завершення прийому заявок (форма для реєстрації закривається після 23:59 5 вересня 2021 року);
  • 6 вересня – 9 вересня 2021 року – оцінювання заявок, попередній відбір учасників Програми, інформування щодо дати і часу інтерв'ю;
  • 13 вересня - 15 вересня 2021 року - проведення інтерв'ю з учасниками;
  • 17 вересня 2021 року - оголошення учасникам результатів відбору;
  • 17 вересня 2021 року - відкриття доступу до освітньої онлайн платформи та початок навчання;
  • вересень 2021 року - квітень 2022 року - навчання на Програмі;
  • квітень 2022 року – завершення навчального процесу.

Звертаємо Вашу увагу, що у часових рамках програми можливі зміни. У разі змін усі апліканти будуть поінформовані відповідно.

V. Витрати

Відібраним до участі в програмі Export Evolution IT у 100% обсязі покриваються наступні витрати:

  • Онлайн навчання, вебінари, інформаційні матеріали;
  • Участь в подіях програми;
  • Організаційні витрати на проведення навчальної програми;
  • Сесії з менторами та експертами програми.

Кожен учасник програми Export Evolution IT повинен самостійно забезпечувати логістичні витрати, витрати на проживання та харчування під час участі в офлайн заходах програми. Враховуючи карантинні обмеження, наразі заплановано 3 офлайн воркшопи у Києві починаючи з лютого 2022 року.

VI. Особливості реалізації програми

  1. Навчання учасників програми Export Evolution IT відбуватиметься англійською мовою (спілкування з менторами під час онлайн-сесій, виконання домашніх завдань), відеолекції матимуть українські субтитри.
  2. Навчання буде проходити у віртуальному тренінговому центрі, де будуть розміщені відео-лекції та додаткові матеріали для вивчення. Кожен модуль передбачає виконання домашнього завдання, яке буде перевірено ментором. Раз на модуль проходитимуть сесія запитань та відповідей, сесія зворотнього зв'язку з менторами програми та можливістю нетворкінгу між участниками;
  3. Впродовж перших трьох місяців навчання буде здійснюватися моніторинг активності учасників. У випадку виявлення невиконаних завдань, що передбачені навчальною програмою, учасники будуть виключені з навчальної програми. У такому випадку, місце займе інший учасник.
  4. За результатами навчання учасники сформують Експортний план підприємства;
  5. З менторським супроводом учасники Програми сформують секторальні групи, в залежності від спільних інтересів і цілей (цільовий ринок, тип клієнта, види послуг/товарів інше), для яких буде проведено 3 тренінги зі створення ефективних партнерств для розвитку експорту та розробки спільного плану дій щодо виходу на зовнішній ринок;
  6. Учасник програми Export Evolution IT повинен передбачити орієнтовно 5 годин на тиждень для проходження навчання та забезпечити вчасне і належне виконання щонайменше 75% (4) домашніх завдань. Також, обов’язковою умовою для отримання Сертифікату є виконання фінальної роботи.
  7. Під час навчання на закритій он-лайн платформі для учасників програми Export Еvolution IT висвітлюватиметься вся інформація стосовно заходів, освітніх модулів та домашніх завдань.
  8. Спілкування учасників відбуватиметься в чаті Програми, що створює додаткові можливості для пошуку потенційних партнерів та розвитку співпраці, а також можливість приєднатися до Export Education Community.

Сертифікація

Учасники, які виконали не менше 75% домашніх завдань та успішно презентували розроблений ними Експортний план, отримають Сертифікат міжнародного зразку від Інституту Маркетингу Естонії.

VII. Заключна частина

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих в ході реалізації програми, а також фото та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), Інститутом маркетингу Естонії, ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та партнерами програми на власних інформаційних ресурсах та у соціальних мережах. Подаючи заявку на участь Ви автоматично надаєте згоду на здійснення відео- та фотозйомки.

Якщо маєте запитання або ж потребуєте додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами у будь-який зручний для Вас спосіб: exporteducationua@gmail.com

🠐 Повернутись до Export Evolution IT

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності