Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Угода про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль

Роз'яснення умов Угоди з інфографікою нижче.

Верховною Радою України прийнято Закон України від 11.07.2019 № 2753-VIII «Про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль».

Переглянути текст Угоди

Угода про вільну торгівлю між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль

Огляд вимог до експорту

Угода про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль в інфографіці

1 січня 2021 року вступила у дію Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль.

Ізраїль – один з найпотужніших імпортерів у світі та перша країна Близькосхідного регіону, з якою Україна підписала Угоду про зону вільної торгівлі.

Потенціал купівельної спроможності ізраїльського населення дозволить диверсифікувати та розвинути український експорт, а також стане стимулом для МСП, оскільки бізнес в Ізраїлі побудований на малих підприємствах, які стануть потенційними партнерами українських виробників.

У рамках Угоди для низки сільськогосподарських та промислових товарів будуть скасовані або знижені імпортні мита вже з початку 2021 року, для низки інших - поступово, протягом наступних 3-5-7 років.

Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль в інфографіці
Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль в інфографіці
Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Державою Ізраїль в інфографіці

Вимоги щодо експорту з України до Держави Ізраїль

Вимоги до товарів, послуг, ін. та інформація щодо вимоги

Вимоги до товарів, послуг, держзакупівель Інформація щодо вимоги
Тарифи Експортне мито - Стаття 2.4 «Мита на експорт»: Якщо інше не передбачено в Додатку 2-В, кожна Сторона може застосовувати мита, податки або збори, що мають еквівалентний ефект, на експорт відповідно до своїх прав та зобов'язань згідно з СОТ. Імпортне мито на українські товари з боку Ізраїлю Стаття 2.2 «Мита на імпорт»: З дня набрання чинності цією Угодою Сторони повинні скасувати всі мита на імпорт товарів, які класифікуються в групах 1 - 97 Гармонізованої системи (ГС), якщо інше не передбачено в їх Тарифних графіках Додатка 2-C (Скасування тарифів).
Тарифні квоти Доповненням до Додатка 2-C узагальнено сукупну кількість тарифних квот (TRQ) для імпорту в Ізраїль.
Правила походження Відповідно до положень Статті 2.13 (Правила походження) Правила походження товарів регулюються Додатками І та ІІ Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження. Відповідно до статті 15 Додатку І Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження підтвердженням походження товару є сертифікат з перевезення товару EUR.1, сертифікат з перевезення товару EUR.MED або декларація походження.
Вимоги до харчової продукції Відповідно до Статті 5.3 Розділу 5 (Санітарні та фітосанітарні заходи) «права та зобов'язання Сторін по відношенню до санітарних та фітосанітарних заходів регулюються Угодою СОТ про застосування санітарних та фітосанітарних заходів (Угода СФЗ)». У додатку 2 - А Розділу 2 (Торгівля товарами) «містяться застереження щодо імпорту некошерного м'яса відповідно до законодавства Ізраїлю».

Додаткова інформація

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності