Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Каталог інструментів з просування експорту

Посилення експортної спроможності України залишається одним з основних інструментів економічного відновлення та розвитку нашої держави.

Експерти Офісу з розвитку підприємництва та експорту із залученням фахівців з інших національних та регіональних інституцій, які опікуються підтримкою експортерів, розробили Каталог інструментів з просування експорту.

Це практичний посібник, який допоможе дізнатися більше про інституції, що підтримують експортерів на національному рівні, та впровадити найкращі практики на місцях.

Каталог буде корисним:

  • Представникам економічних депртаментів обласних та міських державних адміністрацій,
  • Агенціям регіонального розвитку,
  • Місцевим організаціям з підтримки бізнесу та бізнес-асоціаціям.

Каталог розроблено експертами Офісу з розвитку підприємництва та експорту, експертами ГО «Юнайт Україна» за підтримки Міністерства економіки України в рамках проєкту, що реалізується Helvetas Swiss Intercooperation в Україні в рамках Програми підтримки економічної стійкості України. Проєкт реалізовано за підтримки Швейцарії через Швейцарську агенцію розвитку та співробітництва.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності