Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Індивідуальні консультації з експорту від EU4Business

Індивідуальні консультації з експорту від EU4Business

На замовлення програми «EU4Business» стартує нова хвиля експортного консалтингу, навчання та наставництва Trade Up: Export Coaching Program, у межах якої відібрані 30 українських малих та середніх підприємств отримають безоплатні консультації від іноземних та вітчизняних експертів з виходу на цільовий іноземний ринок.

Проєкт реалізують в межах програми «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом й урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Локальний партнер з реалізації – Visionest Institute OÜ, партнерами проєкту є Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національний проєкт Дія.Бізнес.

Trade Up: Export Coaching Program - це незамінна можливість для українських експортерів отримати професійну підтримку та наставництво на шляху до глобальних ринків. Програма розрахована на кілька етапів, де кожен учасник має можливість розробити детальну стратегію за підтримки іноземних та українських консультантів, а також впровадити її під час реалізації проєкту.

Учасники будуть об’єднані у групи по 3-5 компаній з однієї категорії. За кожною групою закріплюють команду консультантів. Співпраця відбуватиметься у форматі індивідуальних та групових консультацій.

Що чекає на учасників у співпраці з консультантами та менторами:

 • Аналіз та вибір цільового ринку для групи компаній (3-4 ММСП) з однієї категорії;
 • Розробка індивідуальних експортних стратегій щодо виходу на обраний ринок у декілька етапів;
 • Групові та індивідуальні консультації, менторські сесії;
 • Обмін досвідом з колегами та експертами;
 • Отримання навичок та інструментів для створення ефективного експортного плану щодо виходу на міжнародні ринки.

Консультації допоможуть учасникам проєкту:

 • Оцінити готовність власного підприємства до експортної діяльності та отримати практичні поради й рішення з підвищення такої готовності;
 • Отримати сприяння під час виходу на новий ринок збуту та розвитку експортної діяльності;
 • Проаналізувати потенційні зовнішні ринки, застосовуючи актуальні світові практики;
 • Здобути дієві рішення у сфері онлайн-маркетингу, збуту та пошуку іноземних партнерів;
 • Дізнатися про ефективну участь у міжнародних виставково-ярмаркових заходах та проведення B2B-переговорів.

Індивідуальні консультації стануть корисними для:

 • Власників, керівників та менеджерів малого та середнього бізнесу України, які перебувають на початкових етапах ведення зовнішньоекономічної діяльності;
 • Підприємств, що вже мали досвід експорту, проте бажають розвинути свій експортний потенціал через підвищення навичок та отримання практичних консультацій від міжнародних експертів.

Результат участі у програмі:

 • Готовий експортний план з виходу на новий закордонний ринок

Умови участі:

Подати заявку на участь можуть підприємства, що відповідають критеріям ММСП (кількість співробітників від 5 до 249, обсяг річного доходу — до 40 млн євро), зареєстровані та ведуть діяльність на підконтрольних Україні територіях. Преференцію надають виробникам наступних категорій товарів: свіжі/заморожені ягоди, весільна мода, безглютенові продукти, органічні продукти харчування, снеки, органічна косметика, меблі, кухонний та столовий посуд, кераміка, упаковка (паперова та біорозкладна), робочий, промисловий та захисний одяг. Дедлайн подання заявок на участь: 12 жовтня 2023 року (23:59).

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Для довідки: це додатковий набір компаній на участь у програмі. Попередній набір було проведено у серпні 2023 року. Всі компанії, що подали заявку на участь у серпні 2023 року, отримають відповідь після оцінки конкурсної комісії.

Довідкова інформація: Програма «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини й реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми — створення найкращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, допомога бізнесу в подоланні криз, підтримка інновацій та стимулювання експорту. Детальніше: https://eu4business.org.ua.

Індивідуальні консультації з експорту від EU4Business

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності