Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

EXPORT EVOLUTION IT

EXPORT EVOLUTION IT

Це перша освітня програма для компаній ІТ сектору України, яка дозволить покращити розвиток експорту малих та середніх підприємств, поліпшити навички міжнародних продажів та менеджменту міжнародних проєктів, або спрямувати послуги та продукти компанії на експорт, якщо вона тільки робить перші кроки. П’ять годин дистанційного навчання на тиждень - ваш крок до успіху на міжнародних ринках!

Тривалість:вересень 2021 р. - квітень 2022 р.
Категорія:Освітні програми

Реєстрація


Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Export Evolution IT Partners

Для кого Програма?

Для менеджерів з розвитку бізнесу, експортних менеджерів та топ-менеджменту малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть свою експортну діяльність та прагнуть досягти успіху використовуючи підходи системного експорту, а також для тих, хто тільки планує вихід на зовнішні ринки. Навчатися можливо самостійно та з підтримкою досвідчених менторів.

Швидка навігація:

Самостійне навчання в онлайн форматі

Навчання з менторською підтримкою

Програма навчання

Графік реалізації Програми

Програма передбачає:

 • 2 формати участі: самостійний та з менторським супроводом
 • 6 навчальних модулів за розділами: глобальні тренди, виклики та можливості IT сектору; вихід на новий ринок: аналіз, позиціонування та моделі входу; маркетинг та продажі; секторальна співпраця та кооперація для розвитку експорту, можливості діаспори та ефективна участь у торговельних заходах; кластеризація та розбудова співпраця; інвестування в експортну діяльність, фінансове планування та управління ризиками.
 • онлайн сесії з міжнародними експертами-менторами Програми;
 • доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання учасників та розміщенні навчальні відео та матеріали, а також оцінюється прогрес;
 • нетворкінг та секторальна кооперація для побудови довготривалих ефективних відносин, розвитку бізнесу, пошуку нових клієнтів та створення партнерств для експорту в ІТ секторі.

Два формати участі

Самостійне навчання в онлайн форматі

Програма поєднує самостійне вивчення освітніх матеріалів та участь в онлайн сесіях запитань та відповідей з менторами стосовно розвитку експортної діяльності. Виконуйте завдання Програми та розробіть Покроковий експортний план для виходу на зовнішні ринки!

 • Кількість модулів: 6
 • Тривалість модулю: 3 тижні
 • Тривалість відео-уроків: 1 - 2 години
 • Тривалість онлайн зустрічей: 1 - 2 години
 • Наявність домашніх завдань: так, для самонавчання

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі, Особливостями навчального процесу та Умовами отримання Сертифікату!

Навчання з менторською підтримкою

Пройдіть відбір, виконуйте завдання з супроводом від міжнародних експертів галузі, розробіть детальний Експортний План для вашої компанії та отримайте можливість працювати в секторальній групі для спільного виходу на зовнішній ринок за допомогою міжнародного ментора.

 • Кількість модулів: 6
 • Тривалість модулю: 5 тижні
 • Тривалість відео-уроків: 1 - 2 години
 • Тривалість онлайн зустрічей: не менше 2 годин
 • Наявність домашніх завдань: так, є обов’язковими для виконання та будуть перевірятися менторами Програми

Увага! Обов‘язково перед подачею заявки на Програму ознайомтесь з Умовами участі, Особливостями навчального процесу та Умовами отримання Сертифікату!

Програма навчання

Нижче - перелік основних тем, по кожній з яких запланований модуль з лекційною частиною, домашнім завданням та онлайн сесією з ментором:

 • МОДУЛЬ 1 Аналіз експортних ринків за секторами, можливостями та викликами: обсяг, структура і тренди, вимоги споживача, фактори успіху.
 • МОДУЛЬ 2 Розвиток експортного бізнесу: особливості управління, позиціонування, вибір моделі виходу на ринок та подолання бар’єрів.
 • МОДУЛЬ 3 Маркетинг та продажі в IT-експорті: просування, міжнародний брендинг, спільний маркетинг. Участь в публічних закупівлях.
 • МОДУЛЬ 4 Співпраця з ключовими клієнтами та розбудова відносин: ІТ-кластеризація, нетворкінг, використання можливостей діаспори. Торгові виставки: як брати участь ефективно
 • МОДУЛЬ 5 Управління якістю, процесами, стандартами. Інтелектуальна власність. Юридичні аспекти експорту
 • МОДУЛЬ 6 Залучення інвестицій в експортну діяльність та управління ризиками. Фінансове планування.

Графік реалізації Програми

 • 9 серпня 2021 року - відкриття реєстрації на Програму;
 • 5 вересня 2021 року до 23:59 – завершення прийому заявок першої когорти учасників (форма для реєстрації закривається після 23:59 05 вересня 2021 року);
 • 6 вересня – 17 вересня 2021 року – оцінювання заявок та відбір учасників;
 • 28 вересня 2021 року - оголошення учасникам результатів відбору та відкриття доступу до освітньої онлайн платформи;
 • 28 вересня – 30 жовтня 2021 року - набір другої когорти учасників та оцінювання заявок;
 • 25 листопада – 20 грудня 2021 року – набір третьої когорти учасників на самостійний формат навчання;
 • 27 січня – 10 лютого 2022 року – набір четвертої когорти учасників на самостійний формат навчання;
 • вересень 2021 року - квітень 2022 року - навчання на Програмі;
 • квітень 2022 року – завершення навчального процесу.

Export Evolution IT Partners

Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Інформаційні партнери

Національні інформаційні партнери

ІТ Асоціація України

Асоціація “IT Ukraine” — це найбільше національне об’єднання українських сервісних та продуктових компаній. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні. Представляємо інтереси 55 000+ ІТ-спеціалістів.

UNIT.CITY

UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк. UNIT.City об’єднує IT та креативні індустрії, стартапи та підприємців, талановиту молодь та великі корпорації. Особливість UNIT.City — це розвинена інноваційна екосистема та енергійна спільнота, яка інтегрована у міжнародне IT-ком'юніті. Це місце, яке надає голос креативній індустрії, драйвить таланти та генерує нові знання.

Export Evolution IT Partners

Регіональні інформаційні партнери

Львівський ІТ Кластер

Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури. У майбутньому ми бачимо Львів центром високих технологій світового рівня. Наша місія – максимально цьому сприяти.

ІТ Dnipro Community

ІТ Dnipro Community — платформа, що створює умови для успішного ведення та масштабування ІТ-бізнесу в Дніпрі. На сьогодні до складу ком’юніті входить 36 компаній, що беруть участь у формуванні ІТ-екосистеми регіону.

Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster — харківська громадська idea-based організація, яка ррозвиває середовище для технологічного бізнесу, об’єднуючи представників провідних IT-компаній, сфери освіти й місцевого управління. До складу Харківського IT Кластера входить понад 80 компаній і більш ніж 45 партнерів.

Rivne IT cluster

Це об'єднання 20 рівненських ІТ-компаній, навчальних закладів та партнерів, які працюють в ІТ-сфері, створене провідними ІТ-компаніями міста Рівне в 2018 році. В даний час ІТ-кластер представляє інтереси більше 50% фахівців галузі та ставить собі за мету розбудову сприятливого середовища для створення робочих місць та подальшого розвитку ІТ-індустрії в Рівному.

ІТ-Асоціація Вінниці

ІТ-Асоціація Вінниці була створена 2018 року з метою розвитку та популяризації індустрії інформаційних технологій в м. Вінниця. Вінницька ІТ-Асоціація налічує 19 компаній-учасниць, що становить 70% всієї індустрії міста, а також має 39 офіційних партнерів.

Chernihiv.IT

Chernihiv.IT удосконалює умови для розвитку та популяризації ІТ-галузі в регіоні через підвищення рівня та якості профільної освіти, просування Чернігова, як комфортної для ІТ-бізнес локації, а також об'єднання ІТ-компаній із спільними цінностями.

Cherkasy IT Cluster

«Cherkasy IT Cluster» - громадська спілка, яка була утворена в 2015 році. Місія - бути провідниками розвитку ІТ галузі в Черкасах; представляти ІТ галузь в суспільстві і владі, згуртувати ІТ-спеціалістів у Черкасах та області, покращувати якість ІТ-освіти у вишах та школах.

Odesa IT Family

Odesa IT Family — це об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону. Ми створюємо єдину платформу в Одесі, в рамках якої всі учасники будуть мати рівні права та перебувати в комфортних і взаємовигідних умовах, плідних для розвитку IT-бізнесів і галузі загалом.

Export Evolution IT Partners

Експерти курсу


Будь в курсі новин

Залиште адресу вашої електроної пошти та слідкуйте за новинами які ми підготували для вас.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності