Це перша освітня програма для компаній ІТ сектору України, яка дозволить покращити розвиток експорту малих та середніх підприємств, поліпшити навички міжнародних продажів та менеджменту міжнародних проєктів, або спрямувати послуги та продукти компанії на експорт, якщо вона тільки робить перші кроки. П’ять годин дистанційного навчання на тиждень - ваш крок до успіху на міжнародних ринках!
Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Для менеджерів з розвитку бізнесу, експортних менеджерів та топ-менеджменту малих та середніх IT-компаній, які вже ведуть свою експортну діяльність та прагнуть досягти успіху використовуючи підходи системного експорту, а також для тих, хто тільки планує вихід на зовнішні ринки. Навчатися можливо самостійно та з підтримкою досвідчених менторів.
Самостійне навчання в онлайн форматі
Програма поєднує самостійне вивчення освітніх матеріалів та участь в онлайн сесіях запитань та відповідей з менторами стосовно розвитку експортної діяльності. Виконуйте завдання Програми та розробіть Покроковий експортний план для виходу на зовнішні ринки!
Пройдіть відбір, виконуйте завдання з супроводом від міжнародних експертів галузі, розробіть детальний Експортний План для вашої компанії та отримайте можливість працювати в секторальній групі для спільного виходу на зовнішній ринок за допомогою міжнародного ментора.
Нижче - перелік основних тем, по кожній з яких запланований модуль з лекційною частиною, домашнім завданням та онлайн сесією з ментором:
Export Evolution IT Program розроблена Фондом підтримки реформ в Україні, Інститутом маркетингу (Естонія) та Офісом з розвитку підприємництва та експорту за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».
Асоціація “IT Ukraine” — це найбільше національне об’єднання українських сервісних та продуктових компаній. Місія Асоціації — забезпечити сприятливі умови для сталого розвитку сфери інформаційних технологій в країні. Представляємо інтереси 55 000+ ІТ-спеціалістів.
UNIT.City — перший в Україні інноваційний парк. UNIT.City об’єднує IT та креативні індустрії, стартапи та підприємців, талановиту молодь та великі корпорації. Особливість UNIT.City — це розвинена інноваційна екосистема та енергійна спільнота, яка інтегрована у міжнародне IT-ком'юніті. Це місце, яке надає голос креативній індустрії, драйвить таланти та генерує нові знання.
Львівський ІТ Кластер – спільнота ІТ компаній, влади та освіти, які взяли на себе відповідальність працювати над розвитком галузі та регіону через освіту, промоцію галузі (міста, регіону, компаній) та інфраструктури. У майбутньому ми бачимо Львів центром високих технологій світового рівня. Наша місія – максимально цьому сприяти.
ІТ Dnipro Community — платформа, що створює умови для успішного ведення та масштабування ІТ-бізнесу в Дніпрі. На сьогодні до складу ком’юніті входить 36 компаній, що беруть участь у формуванні ІТ-екосистеми регіону.
Kharkiv IT Cluster — харківська громадська idea-based організація, яка ррозвиває середовище для технологічного бізнесу, об’єднуючи представників провідних IT-компаній, сфери освіти й місцевого управління. До складу Харківського IT Кластера входить понад 80 компаній і більш ніж 45 партнерів.
Це об'єднання 20 рівненських ІТ-компаній, навчальних закладів та партнерів, які працюють в ІТ-сфері, створене провідними ІТ-компаніями міста Рівне в 2018 році. В даний час ІТ-кластер представляє інтереси більше 50% фахівців галузі та ставить собі за мету розбудову сприятливого середовища для створення робочих місць та подальшого розвитку ІТ-індустрії в Рівному.
ІТ-Асоціація Вінниці була створена 2018 року з метою розвитку та популяризації індустрії інформаційних технологій в м. Вінниця. Вінницька ІТ-Асоціація налічує 19 компаній-учасниць, що становить 70% всієї індустрії міста, а також має 39 офіційних партнерів.
Chernihiv.IT удосконалює умови для розвитку та популяризації ІТ-галузі в регіоні через підвищення рівня та якості профільної освіти, просування Чернігова, як комфортної для ІТ-бізнес локації, а також об'єднання ІТ-компаній із спільними цінностями.
«Cherkasy IT Cluster» - громадська спілка, яка була утворена в 2015 році. Місія - бути провідниками розвитку ІТ галузі в Черкасах; представляти ІТ галузь в суспільстві і владі, згуртувати ІТ-спеціалістів у Черкасах та області, покращувати якість ІТ-освіти у вишах та школах.
Odesa IT Family — це об'єднання IT-компаній, діяльність яких спрямована на розвиток IT-галузі, створення інноваційного та технологічного іміджу регіону. Ми створюємо єдину платформу в Одесі, в рамках якої всі учасники будуть мати рівні права та перебувати в комфортних і взаємовигідних умовах, плідних для розвитку IT-бізнесів і галузі загалом.
Джин Саттон (Jean Sutton)
Директорка лондонського агентства, яке розробляє стратегії з розвитку бізнесу як для британських, так і міжнародних компаній. Щорічно Джин реалізує 6-10 великих проєктів в індустріях від ІТ до медичного обладнання і від харчових продуктів до сільського господарства. Джин викладає курс маркетингу в Інституті Маркетингу Об'єднаного Королівства, веде тренінгові програми при Торговій Палаті Швеції, створює та викладає курси з розвитку експорту.
Ану-Малл Наарітс (Anu-Mall Naarits)
Найбільш відома експертка Естонії з маркетингу та експорту з більш ніж 15-тирічним досвідом в галузі. Керувала продажами та маркетингом декількох міжнародних підприємств, організувала та провела сотні маркетингових кампаній. Володарка Best Marketing Award 2012. Засновниця та власниця трьох консалтингових компаній, очолює Tallinn Marketing Week.
Уве Спонхольц (Uwe Sponholz)
Автор, підприємець та професор з інноваційного менеджменту, маркетингу та продаж в Університеті Прикладних Наук Вюрцбург-Швайнфюрт, Баварія (FHWS Würzburg-Schweinfurt). Уве вивчав управління бізнесом та захистив дисертацію з обробки та сприйняття інформації в Університеті Кельну. Він володіє консалтинговою агенцією та виступає співзасновником стартапу Bodystanse GmbH. Експерт з маркетингу, він у співавторстві з Філіпом Котлером створив «H2H Marketing» - книгу, яка формулює роль сучасного маркетингу.
Маркус Джонссон (Markus Jonsson (Johnsson)
Міжнародний бізнес-коуч, експерт Enterprise Europe Network (EEN), Готланд, Швеція. Спеціаліст з розробки стійких бізнес-моделей та виводу на ринки нових концептів. Персональний тренер з експорту, працював у Німеччині, Великобританії та США, має практичний досвід розвитку і управління міжнародним бізнесом. Тепер він використовує свою експертизу для навчання і розвитку компаній з активними експортними амбіціями.
Піруза Харутюнян (Piruza Harutjunjan)
Експертка та тренерка з розвитку міжнародного бізнесу, інновацій та цифрової трансформації. Має успішний досвід масштабування ІТ бізнесу з ауторсінгової моделі до стратегічного розвитку і партнерства з такими глобальними технологічними компаніями як Telia, Danfoss, Microsoft, Ericsson.
Артем Данільянц (Artem Daniliants)
Експерт з більш ніж п’ятнадцятирічним досвідом у створенні, розвитку та просуванні міжнародних веб-сервісів, продуктів та технологій, в плануванні та застосуванні цифрових сервісів, що дозволяє йому розробити проєкт від ідеї до запуску. Розвинув числені компаній від стартапу до рівня великих гравців ринку за допомогою цифрових рішень та інструментів. Працює з підприємствами з Фінляндії, Росії та Північної Америки. Зараз він має власні компанії з офісами в Естонії, Україні та Росії. Він називає себе акселератором зростання та серійним підприємцем, а найбільше задоволення отримує від спостереження за розвитком та успіхом проєктів, в яких приймає участь.