Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Послуги ЕКА

ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» — уповноважене урядом агентство, метою якого є підтримка і стимулювання масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження. Установа захищає українських експортерів від ризику неплатежів та фінансових втрат, пов'язаних з виконанням контрактів ЗЕД, а також надає широкий спектр послуг, що дозволяють посилити кредитну політику українських експортерів та ефективно управляти своїми фінансовими потоками.

Послуги ЕКА

Страхування зовнішньоекономічних договорів (контрактів)

Опис послуги

Це страхування майнових інтересів українського експортера, пов’язаних з фінансовими збитками (втратами) у разі повного або часткового невиконання іноземним покупцем фінансових зобов'язань щодо сплати дебіторської заборгованості згідно із зовнішньоекономічним договором (контрактом).

Продукт створений для тих, хто реалізує товари, здійснює роботи або надає послуги на умовах відстрочення (розстрочки) платежу.

Послуга надається на підставі Положення про правила страхування зовнішньоекономічних договорів (контрактів) приватного акціонерного товариства «Експортно-кредитне агентство» (Наказ Мінекономіки від 03.03.2020 №386).

Надавач послуги

ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» — є експортно-кредитним агентством України, утвореним на виконання Закону України «Про забезпечення масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження шляхом страхування, гарантування та здешевлення кредитування експорту» за рішенням Кабінету Міністрів України.

Основною метою діяльності ЕКА є стимулювання масштабної експансії експорту товарів (робіт, послуг) українського походження. EKA - це відкрита клієнтоорієнтована державна компанія, яка надає захист українським експортерам.

ЕКА є важливим учасником розвитку екосистеми підтримки українських експортерів та взаємодіє з усіма її ключовими учасниками для підвищення конкурентоспроможності українського бізнесу на міжнародних ринках, а саме:

  • полегшує вихід на нові ринки;
  • захищає бізнес від неплатежів;
  • співпрацює з банками задля полегшення доступу експортерів до фінансування.

Для кого послуга

Експортерів

Терміни виконання послуги

14 днів

Електронна пошта

Потрібна допомога? Напишіть повідомлення на: info@eca.gov.ua та додайте заяву про намір укласти договір страхування зовнішньоекономічних договорів (контрактів).

Замовити послугу за посиланням

З метою отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: +380442062242

FAQ

Перевірка кодів УКТ ЗЕД від ЕКА

Експортери, які потребують фінансування для ведення своєї діяльності та укладення нових угод, з допомогою інструменту зможуть з’ясувати, чи можуть скористатися однією з програм, які реалізовує ЕКА.

Результат перевірки покаже, чи бізнес може розраховувати на підтримку Експортно-кредитного агентства у своїй експортній діяльності.

Онлайн-перевірка коду УКТ ЗЕД доступна за посиланням.

За один раз можна перевірити п’ять кодів.

Корисні посилання

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності