Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Каталог українських експортерів

Каталог українських експортерів (е-каталог) – це безкоштовний онлайн-сервіс, створений для налагодження прямих бізнес-контактів між іноземними компаніями та українськими виробниками товарів і послуг.

Каталог українських експортерів

Переваги розміщення у Каталозі

  • Іноземні компанії насамперед використовують подібні сервіси для пошуку бізнес-партнерів у тій чи іншій країні, адже їх функціонування забезпечується державними установами з підтримки експорту. В Україні такою установою є Офіс з розвитку підприємництва та експорту.
  • Публікуючи профіль компанії у Каталозі ви потрапляєте до переліку національних експортерів та отримуєте додаткові можливості для просування своїх товарів та послуг за кордоном.
  • Каталог українських експортерів часто промотує команда Офісу з розвитку підприємництва та експорту при організації та проведенні різноманітних міжнародних торговельних заходів: місії, B2B-зустрічі, виставки, форуми, розсилки для імпортерів тощо.
  • До Офісу з розвитку підприємництва та експорту надходить багато прямих запитів від посольств, партнерських організацій та безпосередньо від імпортерів щодо пошуку потенційних надійних партнерів в Україні.Отримуючи такі запити команда Офісу найперше шукає потенційних партнерів для іноземних компаній серед бази Каталогу.

Вимоги до подачі заявки

Доєднатись до Каталогу українських експортерів може будь-яке українське підприємство незалежно від розмірів компанії та сфери діяльності. Єдиними вимогами до відбору компаній є:

  • Чиста репутаційна складова: непричетність до будь-яких скандалів та судових справ, що можуть поставити під сумнів репутацію компанії.
  • Відсутність будь-яких зв'язків з росією чи білоруссю: торговельні відносини, наявність представництв компаній на території росії чи білорусі, білоруське чи російське громадянство серед власників чи бенефіціарів компанії та ін.
  • Наявність англомовного вебсайту з інформацію про товари або послуги підприємства.

Презентація щодо користування

Перед тим, як почати ним користуватися, перегляньте цю презентацію. Вона є своєрідною інструкцією для експортерів, щоб ознайомитись з процесом реєстрації та зрозуміти всі переваги Каталогу. Завантажити презентацію у форматі Power Point можна за посиланням.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності