Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Каталог українських експортерів

Каталог українських експортерів (е-каталог) – це безкоштовний онлайн-сервіс, створений для налагодження прямих бізнес-контактів між іноземними компаніями та українськими виробниками товарів і послуг.

Каталог українських експортерів

Загальна інформація про е-каталог (іншомовну версію порталу)

Під час пошуку нових бізнес-партнерів іноземні компанії найперше використовують спеціалізовані онлайн-сервіси, функціонування яких забезпечується державними установами з підтримки експорту. Така практика розповсюджена у багатьох країнах світу, які розміщують перевірену інформацію про експортерів на офіційних державних веб-ресурсах.

Публікуючи профіль компанії у е-каталозі, ви потрапляєте до переліку національних експортерів, отримуєте додаткові можливості для просування своїх товарів та послуг за кордоном.

Це просто і безкоштовно, оскільки забезпечення діяльності сервісу займається державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

Як це працює?

  1. Зареєструйтесь в «Особистому кабінеті»;
  2. Пройдіть тест на готовність до експорту;
  3. Перейдіть до заповнення профілю компанії.

Для того, щоб потрапити до е-каталогу, ваша компанія повинна мати активний веб-сайт з інформацію про товари або послуги підприємства англійською мовою. Після заповнення профілю, зазначена інформація потрапляє до представника Офісу з розвитку підприємництва та експорту, яку перевіряють.

Якщо профіль заповнено правильно - його публічно розміщують на міжнародній версії Єдиного експортного веб-порталу. У разі виявлення помилок у профілі, представник Офісу зв’язується з представником компанії електронною поштою, що вказана під час реєстрації на сайті, та консультує щодо онлайн-сервісу.

Чому варто зареєструватись в е-каталозі?

Всі розвинені країни світу, де є організації з підтримки експорту, мають відкриті онлайн-каталоги локальних експортерів. Звісно, бізнес знає і використовує цей інструмент для пошуку товарів та послуг на обраному ринку.

Для іноземного імпортера це своєрідний фільтр надійності, адже на нашу платформу потрапляють лише верифіковані компанії.

До Офісу з розвитку підприємництва та експорту надходить багато запитів від посольств, партнерських організацій та безпосередньо від імпортерів щодо пошуку потенційних надійних партнерів в Україні.

Отримуючи такий запит, найперше, ми проглядаємо наш е-каталог і дивимося, чи є у нас вже зареєстровані компанії, які потенційно можуть підійти замовнику.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності