Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

BIOFACH 2024: набір компаній органічного сектору на участь у виставці

Дата:13 - 16 Лютого
Формат:Виставка
Локація: Німеччина. Нюрнберг
Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Сектори: Харчова промисловість
BIOFACH 2024: набір компаній органічного сектору на участь у виставці

Про захід

Запрошуємо українських експортерів органічної продукції стати учасниками Національного павільйону України на провідній міжнародній виставці органічних продуктів BIOFACH 2024.

BIOFACH — щорічна міжнародна та найбільша виставка у Європі, що традиційно проходить у Нюрнберзі (Німеччині) та охоплює сферу органічних харчових продуктів, напоїв та непродовольчих товарів.

До участі в українській експозиції буде відібрано 13 компаній-виробників органічної продукції. Під час заходу учасники мають змогу представити органічні продукти свого виробництва для іноземної аудиторії та обговорити останні події і тенденції органічної галузі з міжнародними колегами.

Переваги участі у виставці в межах Національного павільйону України:

 • Покриття всіх виставкових витрат (окрім логістики, проживання та харчування)
 • Обладнане робоче місце
 • Розміщення інформації про компанію на порталі BIOFACH 2024
 • Організаційна підтримка у плануванні індивідуальних зустрічей з іноземними партнерами

Критерії участі:

 • Реалізація господарської діяльності в органічному секторі впродовж трьох років на момент подання заявки
 • Підприємство має бути зареєстрованим на території Україні (перевага надається суб’єктам господарської діяльності, 50% власності яких належить громадянам України або юридичним особам, що зареєстровані в Україні)
 • Дійсний сертифікат, що підтверджує відповідність органічного виробництва та/або обігу органічної продукції
 • Наявність вебсайту та промоційних матеріалів англійською мовою
 • Наявність англомовного співробітника (представника компанії на виставці) та готовність відрядити його до Німеччини на період роботи виставки
 • Готовність до покриття витрат на логістику, проживання та харчування представників компанії та логістику для обладнання та зразків продукції (за потреби)
 • Відсутність будь-яких юридичних чи фінансових зв’язків з російською федерацією та/або білоруссю.

Після проведення детальної перевірки компаній організатори формують short list потенційних учасників та комунікують з ними для підтвердження участі або уточнення даних. За результатами обробленої інформації організатори, враховуючи коментарі представників партнерів-організаторів павільйону, обирають компанії-учасниці, інформують їх щодо підтвердження участі та реєструють в електронній системі виставки.

Важливо: При відборі учасників перевага надаватиметься малим та середнім підприємствам, які представлятимуть органічну харчову продукцію з вищою доданою вартістю та брали участь у колективних стендах України на BIOFACH не більше 3-х разів.

Реєстрація

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.

У разі виникнення питань звертайтесь до проєктного менеджера відділу міжнародної співпраці Офісу з розвитку підприємництва та експорту — Наталії Бабаніної, nbabanina@epo.org.ua.

Національний павільйон України на BIOFACH 2024 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння громадських спілок «Органічна Україна» та «Органічна ініціатива» та за підтримки Швейцарії в межах швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP), що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), та Western NIS Enterprise Fund.

Примітка:

У 2023 році в межах Національного павільйону України були презентовані 23 компанії. За результатами чотирьох днів роботи павільйону українські виробники провели понад 700 B2B-зустрічей та отримали понад 40 домовлених партнерств. Деякі з компаній вже підписали контракти та здійснюють експортні постачання на міжнародні ринки.

Додатково пропонуємо ознайомитись з роботою павільйону у 2022 році.

BIOFACH 2024 партнери павільйону

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності