Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia

Дата:22 Листопада - 02 Грудня 10:30 - 18:30
Формат:B2B
Сектори: Харчова промисловість
Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia

Про захід

Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» (ЕЕРО) запрошує українських виробників та експортерів органічної продукції долучитись до міжнародного онлайн В2В заходу Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia, що організований ЕЕРО, Органічною ініціативою, швейцарсько-українськими програмами «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D) спільно з партнерами та відбудеться на платформі B2Match з 22 листопада до 2 грудня 2022 року.

Метою заходу є налагодження співпраці між органічними виробниками України, Албанії, Сербії та іноземними покупцями.

Програма заходу включає:

  • 22 листопада з 10:30 до 14:10 (за київським часом) – Офіційне відкриття за участі високопосадовців та галузевих експертів з України, Албанії та Сербії.
  • Участь у онлайн В2В зустрічах з потенційними міжнародними покупцями на платформі B2Match.

Попередня програма

Для участі у В2В зустрічах необхідно зробити наступні кроки:

  1. Зареєструватися за посиланням до 30 листопада 2022.
  2. Обрати зручні дні та час для зустрічей.
  3. Заповнити інформацію про себе та компанію.
  4. Заповнити обов’язковий розділ Marketplace (що пропонує компанія та у якому типі партнерства зацікавлена), що збільшить шанси з пошуку потенційного бізнес-партнера.

У разі виникнення питань звертайтесь до менеджерів ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» Наталії Бабаніної nbabanina@epo.org.ua та Ірини Микулич imykulych@epo.org.ua

Організатори:

Програма організована ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, Органічною ініціативою та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку у Східній Європі» (OT4D).

Online Organic Export Days 2022 – Ukraine, Albania, Serbia

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності