Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Iraq Agro Animal Tech

Дата:26 - 29 Вересня 09:00 - 17:00
Тривалість: 4 дні
Формат:Виставка
Локація: Ірак. Багдад
Організатор: Інше
Сектори: Харчова промисловість
Iraq Agro Animal Tech

Детальніше про захід

Міжнародна виставка продуктів харчування, тваринництва та аквакультури «Iraq Agro Animal Tech» відбудеться з 26 до 29 вересня 2022 року на території Baghdad International Fairground (Ірак).

Іракський ринок є одним із найбільших продовольчих ринків на Близькому Сході, а сільське господарство, тваринництво та птахівництво є другою за значущістю галуззю в Іраку.

Ірак є третім за величиною імпортером продуктів харчування, напоїв та упаковки на Близькому Сході Та входить до трійки найбільших продовольчих ринків в арабському світі.

Iraq Agro Animal Tech прагне допомогти підприємствам підвищити рівень продажів і керувати ними, маючи кращий доступ до широкого спектру можливостей.

На виставці будуть презентовані: продукти харчування, напої, харчові матеріали, обладнання для виробництва продуктів харчування/напоїв, ферми, агротехніка, технологія очищеної води тощо.

На заході ви зможете:

  • Зустрітися з понад 380 передовими компаніями, щоб обговорити взаємовигідні перспективи;
  • Відкрити для себе новаторську техніку та прогресивні методи для сталого майбутнього;
  • Поспілкуватися з постачальниками преміум-класу, які можуть надати вашому бізнесу авангардні рішення;
  • Зустрітися з провідними виробниками, розповсюджувачами сільськогосподарської та сільськогосподарської продукції з усього світу;
  • Перейняти нові ідеї від керівників галузі майбутнього сільського господарства та аквакультури.

Виставка дозволить компаніям наочно демонструвати продукти та послуги потенційним покупцям, почути їхні відгуки та отримати цінну інформацію про їхню реакцію.

Більш детально на сайті виставки Iraq Agro Animal Tech.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності