Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Торговельна онлайн-місія до країн Азії

Дата:26 - 28 Травня 09:00 - 18:00
Формат:Торговельна місія
Організатор: Офіс з розвитку підприємництва та експорту
Сектори: Харчова промисловість
Торговельна онлайн-місія до країн Азії

Детальніше про захід

26-28 травня відбудеться торговельна онлайн-місія з фокусом на розвиток українського food&agri експорту до 5 країн Південно-Східної Азії: В'єтнаму, Гонконгу, Республіки Корея, Республіки Сінгапур та Королівства Таїланд.

Протягом 3-х днів місії 50 українських виробників проведуть близько 100 онлайн-зустрічей у форматі В2В з 300 азійськими імпортерами та представниками роздрібних торгових мереж. Зустрічі відбудуться на спеціалізованій B2B Matching вебплатформі.

Для кого

Виробникам це дозволяє:

  • зареєструватися та викласти інформацію про продукцію та компанію в профіль учасника;
  • відібрати та запросити зареєстрованих імпортерів, в залежності від їх спеціалізації.

Імпортерам:

  • завчасно ознайомитися з продукцією виробників та зробити свій вибір на користь найперспективніших, а також запланувати з ними зустріч в календарі місії.

Реєстрація

https://www.uafood2asia.com

У разі виникнення питань, звертатись на електронну адресу - info@coin-export.com.

Ініціатива «Торговельні онлайн-місії до Японії та Азії» реалізується компанією COIN / Consulting Integrated спільно з ДУ «Офіс з просування експорту України» за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та за інформаційного сприяння Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності