Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Національний павільйон України на BIOFACH 2024

Національний павільйон України на BIOFACH 2024

BIOFACH — щорічна міжнародна та найбільша виставка у Європі, що проходить у м. Нюрнберг, Німеччина, та охоплює сферу органічних харчових продуктів та напоїв. Виставка відбудеться 13-16 лютого 2024 року у виставковому центрі «NürnbergMesse».

До участі у Національному павільйоні України відібрано 14 компаній-виробників органічної продукції.

Під час заходу учасники матимуть змогу представити органічну продукцію з доданою вартістю власного виробництва для іноземної аудиторії, обговорити останні події та тенденції органічної галузі з міжнародними колегами.

Компанії-експоненти Національного павільйону України на BIOFACH 2024:

Перелік компаній
ТОВ «Авіс» (Вінницька обл.) ТОВ «Агрофірма «Поле» (Черкаська обл.) ПП «Галекс-Агро» (Житомирська обл.)
ТОВ «Укр-волнат», (Хмельницька обл.) ТОВ «Дніпропетровська продовольча компанія «ВАЙЗ» (Дніпропетровська обл.) ТОВ «Дунайський аграрій» (Одеська обл.)
ТОВ «Катанзаро Євразія» (Альта Країна), (Одеська обл.) ФОП Колчанов Д.С., (Meetty), (Полтавська обл.) ТОВ «Лікберрі», (Київська обл.)
ТОВ «Натсі», (Slow Walnuts), (Закарпатська обл.) ТОВ «Органік Експорт», (Мед України), (Київська обл.) ТОВ «Органік оригінал», (Екород), (Київська обл.)
ТОВ «Хелсі Традішн», (Київська обл.) ТОВ «Хімекс ЛТД», (ProOrganica), (Київська обл.)

Про відбір компаній-експонентів Національного павільйону на BIOFACH 2024 за посиланням.

Національний павільйон України на BIOFACH 2024 організований державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», національним проєктом Дія.Бізнес, під патронатом Міністерства аграрної політики та продовольства України, за сприяння громадських спілок «Органічна Україна» та «Органічна ініціатива», за підтримки:

У 2023 році Національний павільйон України на BIOFACH був 10-м ювілейним, де були презентовані 23 компанії. За результатами роботи павільйону українські виробники провели понад 700 B2B-зустрічей.

Також пропонуємо ознайомитись з роботою Національного павільйону України на BIOFACH 2022 та переглянути відео.

Ознайомитися із Каталогом українських експортерів органічної продукції за посиланням (англійською мовою).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності