Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Каталог українських експортерів органічної продукції 2022

Каталог українських експортерів органічної продукції 2022

За останні три роки Україна входить до ТОП-5 експортерів органічної продукції до ЄС, що зробило її потужним гравцем на міжнародному ринку органічної продукції.

Так, у 2018 році Україна посіла 4 місце за обсягами експорту органічної продукції до ЄС, поступаючись Китаю, Еквадору та Домініканській Республіці. Останні дві країни постачають в ЄС майже виключно тропічну продукцію.

За підсумками 2019 року, Україна посіла 1 місце в Європі та 2 місце у світі (зі 123 країн) за обсягами експортованої органічної продукції до ЄС, а за результатами 2020 року посіла 4 місце серед найбільших країн-експортерів органічної продукції до ЄС.

Географія експорту органічної продукції з України продовжує стрімко розширюватися. За відносно короткий термін українським компаніям вдалося налагодити міжнародний ланцюжок поставок до понад 40 країн світу.

Українські органічні виробники вже експортують понад 60 видів продукції: крупи (кукурудза, пшениця, ячмінь), олійні культури, соєві боби, соняшникова олія, фрукти та ягоди, овочі, гриби, горіхи, зелень і кетчуп, соки, борошно, мед та інші.

З метою просування українських виробників та експортерів органічної продукції «Офіс з розвитку підприємництву та експорту» разом з партнерами створив Каталог українських експортерів органічної продукції 2022.

У Каталозі зацікавлені у партнерстві імпортери з інших країн можуть знайти близько 100 виробників органічної продукції з усіх регіонів України з усіма контактами та інформацією про продукти.

Також, на міжнародній версії порталу працює Ukrainian Exporters Catalogue з переліком українських експортерів з усіх секторів. У рамках пошуку компанії є фільтр, який дозволяє виокремити органічні компанії. Запрошуємо виробників органічної продукції приєднатись до експортного веб-порталу та додати профіль компанії, щоб стати більш доступними для іноземних партнерів. Деталі щодо розміщення у Каталозі доступні у розділі «Каталог українських експортерів».


Каталог був розроблений в межах онлайн-заходу «Експорт органічної продукції в умовах війни». Захід організований ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» в межах національного проєкту Дія.Бізнес, органом сертифікації «Органік Стандарт» та Органічною ініціативою за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-українських програм «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України» (QFTP) та «Органічна торгівля заради розвитку в Східній Європі» (OT4D).

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності