Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Простежуваність, відповідність та відповідальність. Хлібобулочні вироби

Простежуваність, відповідність та відповідальність. Хлібобулочні вироби

Загальні правила щодо безпеки харчових продуктів визначені у Регламенті №178/2002.

Відповідно до цього регламенту, продукти харчування, яка імпортуються до ЄС, повинні відповідати вимогам законодавства. Для гарантування безпеки харчових продуктів, слід дотримуватися деяких важливих принципів:

Принцип відповідальності

Оператори підприємств харчової промисловості (постачальники, імпортери) повинні мати безпечну систему постачання продуктів харчування/кормів від своїх постачальників та дотримуватись безпеки продуктів харчування/кормів, які вони виробляють і постачають. Оператори (харчової промисловості) несуть юридичну відповідальність за дотримання законодавства про харчові продукти, зокрема їх безпеку. Вони повинні мати активний підхід до виконання вимог законодавства про харчові продукти, перевіряючи, чи відповідають цим вимогам.

Принцип простежуваності

Законодавство ЄС визначає простежуваність як здатність відстежувати будь-які продукти харчування, корми, тварин або речовини на всіх етапах виробництва, переробки та дистрибуції. Ця вимога охоплює всі етапи виробництва, переробки та продажу в ЄС - від імпортера ЄС до рівня роздрібної торгівлі. Відповідальність за виконання цієї вимоги покладається на імпортера до ЄС, але Ваш імпортер до ЄС може вимагати також від Вас дотримуватися цих заходів та надавати відповідну інформацію. Імпортери можуть вимагати, щоб Ви також запровадили систему відстеження.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності