Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Ґайд з використання платформ Europages & WLW

Якщо ви виробник, трейдер чи постачальник послуг, який має намір розширити свої продажі на ринку Європи, Близького Сходу та на міжнародному ринку загалом, пропонуємо скористатись можливостями В2В онлайн-маркетплейсів Europages i WLW.

Europages i Wer Liefert Was - це провідні європейські онлайн-платформи для B2B-сектору, які забезпечують видимість профілю компанії на 26 мовах та 29 доменах різних країн. Неважливо, якою мовою ваш потенційний покупець здійснює пошук, він знайде посилання на ваш профіль на першій сторінці результатів Google-пошуку.

Europages i Wer Liefert Was - це безперервна міжнародна торгова онлайн-виставка, на якій 4,1 млн унікальних відвідувачав щомісяця здійснюють пошук постачальників. Серед них: професійні байєри, мережі супермаркетів, великі підприємства, дистрибютори та ін.

Створіть свій профіль на платформах та отримуйте запити на свої товари, послуги з усього світу.

Ukraine Global Export є офіційним партнером європейських платформ Europages i Wer liefert was в Україні.Як у форматі B2B бути доступними онлайн у всьому світі. Europages & wlw (Wer Liefert Was)

Ґайд підготовлено Ukraine Global Export

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності