Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Економічний фронт: перспективи експорту продукції української агропромисловості та сільгосптехніки в умовах війни

Дата:02 Листопада 11:00 - 14:30
Тривалість: 1 день
Формат:Тренінги/семінари
Локація: Україна. Київ
Сектори: Харчова промисловість, Машинобудівна промисловість
Економічний фронт: перспективи експорту продукції української агропромисловості та сільгосптехніки в умовах війни

Детальніше про захід

2 листопада 2023 року об 11:00 відбудеться четвертий офлайн-захід «Перспективи експорту продукції української агропромисловості та сільгосптехніки в умовах війни», який проходитиме в межах проєкту «Економічний фронт», що організовують Офіс з розвитку підприємництва та експорту й національний проєкт Дія.Бізнес у партнерстві з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією.

Захід буде цікавим керівникам та експортним менеджерам малого й середнього бізнесу із сектору агропромисловості (у контексті переробної продукції) та сільгосптехніки.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

  • як вибрати перспективний ринок для експорту продукції української агропромисловості та сільгосптехніки;
  • про торговельні місії та міжнародні виставки як інструмент пошуку потенційних партнерів;
  • про міжнародні публічні закупівлі GPA як додатковий інструмент з пошуку партнерів та аналізу конкурентів на нових ринках;
  • які є грантові програми та донорські організації;
  • про онлайн-інструменти для дослідження закордонних ринків;
  • про інструменти підтримки від Офісу з розвитку підприємництва та експорту.

Програма

Час Теми та спікери
10:45 - 11:00 Реєстрація учасників
11:00 - 11:10 Вітальне слово.
Олександр Поповцев - тимчасово виконувач обов’язків голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
Андрій Литвин - заступник директора державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».
Євген Мотолиженко - радник голови з питань розвитку підприємництва та промисловості Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.
11:10 - 11:30 Роль Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві у полегшенні доступу малих сільгоспвиробників до фінансових ресурсів.
Олег Приходько - виконувач обов’язків голови правління Фонду часткового гарантування кредитів у сільському господарстві.
11:30 - 12:00 Як обрати перспективний ринок для експорту продукції української агропромисловості та сільгосптехніки. Інструменти підтримки від Офісу з розвитку підприємництва та експорту.
Ольга Гвоздьова - радниця та експертка державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», старша експертка у сфері аналітики зовнішніх ринків та підприємництва проєкту SMEPIS.
12:00 - 12:15 Відповіді на запитання
12:15 - 12:45 Торговельні місії та міжнародні виставки як інструмент пошуку потенційних партнерів.
Андрій Литвин - заступник директора державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».
12:45 - 13:00 Відповіді на запитання
13:00 - 13:20 Кава-пауза
13:20 - 14:00 Міжнародні публічні закупівлі GPA як додатковий інструмент з пошуку партнерів та аналізу конкурентів на нових ринках. Грантові програми та донорські організації.
Анна Міленіна - радниця та експертка державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», старша експертка у сфері аналітики зовнішніх ринків та підприємництва проєкту SMEPIS.
14:00 - 14:15 Відповіді на запитання
14:15 - 14:30 Завершальне слово.
Євген Мотолиженко - радник голови з питань розвитку підприємництва та промисловості Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації.

Спікери:

  • Андрій Литвин - заступник директора з просування експорту Офісу з розвитку підприємництва та експорту
  • Ольга Гвоздьова - радниця та експертка Офісу з розвитку підприємництва та експорту, старша експертка у сфері аналітики зовнішніх ринків та підприємництва проєкту SMEPIS
  • Анна Міленіна - радниця й експертка Офісу з розвитку підприємництва та експорту, старша експертка у сфері аналітики зовнішніх ринків та підприємництва проєкту SMEPIS

Локація

Медіацентр Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (м. Київ, вул. Пирогова, буд. 6-А).

Реєстрація

Дедлайн реєстрації: 29 жовтня 2023 року.

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.

У разі виникнення додаткових запитань, звертайтеся до відповідального менеджера проєкту Вікторії Коломієць: vkolomiiets@epo.org.ua.

Перспективи

Освітній проєкт створили: Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес у партнерстві з Шевченківською районною в місті Києві державною адміністрацією.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності