Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

SpinExpo Paris 2022

Дата:19 - 20 Липня 09:00 - 18:00
Тривалість: 2 дні
Формат:Виставка
Локація: Франція. Париж
Організатор: Інше
Сектори: Легка промисловість
SpinExpo Paris 2022

Детальніше про захід

SpinExpo Paris 2022 - провідна міжнародна галузева виставка постачальників, присвячена інноваціям у пряжі, волокнах і трикотажних виробах.

Виставка, яка приймає провідних високоякісних міжнародних експонентів, запрошує міжнародних відвідувачів: кутюр, готовий одяг, трикотаж, панчішно-шкарпетні вироби, одяг для активних і товари для дому.

Захід приваблює керівників, професіоналів із пошуку, дизайнерів і покупців, які приходять, щоб знайти нові та інноваційні продукти, встановити нові зв’язки, зміцнити довгострокові відносини та отримати натхнення.

Кожного сезону на SpinExpo представлено над понад 1000 спеціально розроблених зразків - від в’язаних і ткацьких виробів до прикрашених текстильних виробів.

SpinExpo співпрацює з провідними дизайнерами одягу з усього світу над широким асортиментом одягу на замовлення, розробленого з використанням інноваційних спеціалізованих технологій, виготовленого з використанням новітнього обладнання та створеного найдосвідченішими техніками в галузі.

SpinExpo - провідна галузева платформа, де надають відвідувачам продукти світового класу та рішення для ланцюгів постачань. Захід пропонує природні, біорозкладані, відновлювані, функціональні, інноваційні та модні продукти, які є надійними та бережуть навколишнє середовище.

Більш детально за сайті виставки.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності