Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Export Academy 2023: критерії відбору та умови участі

Увага! Воркшопи у межах навчання обов’язкові до участі для всіх учасників. Реєструючись на навчання за Програмою, учасники зголошуються відвідати всі воркшопи протягом навчання. Всі воркшопи відбудуться онлайн.

I. Базові критерії участі у Програмі.

 • Аплікант має бути громадянином України.
 • Підприємство, на якому працює аплікант, має бути таким, що офіційно зареєстроване в Україні та діяльність якого ведеться щонайменше 2 роки (реєстрація щонайпізніше - жовтень 2021 року).
 • Аплікант має бути чинним співробітником підприємства.
 • Знання англійської мови на рівні, достатньому для виконання домашнього завдання англійською мовою.

Увага! У разі відсутності англійської мови завдання може бути виконано українською мовою, але воно не потрапить до перевірки та надання письмового фідбеку.

 • Підприємство належить до категорії малого або середнього бізнесу (відповідно до класифікації суб’єктів підприємницької діяльності).
 • До участі запрошуються представники виробничих компаній (саме фізичних продуктів). Компанії, що надають послуги, зокрема ІТ, не будуть відібрані до навчання.
 • Компанія не має зв’язків з російською федерацією та республікою білорусь (буде проведена відповідна перевірка).
 • Апліканти розуміють та погоджуються на навчання з жовтня 2023 року до червня 2024 року, а також готові приділяти, мінімально 8 годин на тиждень, для прослуховування відеолекцій, роботі з теоретичними матеріалами, онлайн-навчанню, виконанню домашнього завдання та участі в сесіях зворотного зв’язку.

IІ. Спеціальні критерії участі у Програмі.

Категорія А. Пріоритет участі у Програмі надаватиметься аплікантам з підприємств, що відповідають таким спеціальним критеріям:

 • Аплікант має чітку мотивацію.
 • Річний товарообіг підприємства має становити щонайменше 3,5 млн грн за попередній рік.
 • Кількість співробітників у компанії не менша, ніж 10 осіб.
 • Обсяг виручки, отриманої внаслідок зовнішньоекономічної діяльності, становить щонайменше 1 млн грн за попередній рік.

Категорія В. Якщо ваша компанія не досягла вищезазначених обсягів товарообігу, кількості співробітників та/або виручки, організатори Програми ухвалюватимуть рішення щодо вашої участі через розгляд мотиваційної частини в реєстраційній формі спільно з експертами Visionest Institute (Естонія) й Офісу з розвитку підприємництва та експорту. Мотивація апліканта відіграє ключову роль у відборі кандидатів.

На конкурсній основі до участі у Програмі буде відібрано мінімум 100 компаній-учасників.

Перевагою під час відбору буде участь декількох співробітників від одного підприємства (максимум 3 особи). Також перевагу віддаватимуть С-рівню учасників (менеджери вищої ланки, управлінці, власники, співвласники).

IІI. Методологія оцінювання заявок.

Перевірку заявок та відбір кандидатів здійснюватимуть представники ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» спільно з експертами Visionest Institute (Естонія).

Організатори залишають за собою право відмовити аплікантам у разі невідповідності вищепереліченим критеріям без пояснення свого рішення.

IV. Витрати.

Навчання за Програмою безоплатне для відібраних учасників.

V. Особливості реалізації Програми.

Навчання проходитиме у віртуальному тренінговому центрі, де будуть розміщені відеолекції та додаткові матеріали для вивчення. Кожен модуль передбачає виконання домашнього завдання. Раз на модуль учасники мають взяти участь у сесії зворотного зв’язку з тренерами Програми.

VI. Сертифікація.

Учасники, які відвідали не менше, ніж 75% онлайн-заходів (воркшопи, фідбек-сесії), виконали всі 7 домашніх завдань та успішно презентували розроблений ними експортний план, отримають Сертифікат міжнародного зразка від Visionest Institute (Естонія).

Заключна частина.

Інформація про учасників та переможців конкурсного відбору, поточні результати проходження Програми, результати зворотного зв’язку, опитувань, отриманих під час реалізації Програми, а також фото- та відеоматеріали, створені під час заходів, можуть бути використані Visionest Institute (Естонія), Офісом з розвитку підприємництва та експорту, партнерами Програми на власних інформаційних ресурсах та в соціальних мережах.

Маєте запитання? Напишіть на e-mail — sergey.pashukov@mi.ee

🠐 Повернутись до Export Academy 2023

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності