Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дашборд щодо експорту української органічної продукції

Дашборд «Експорт української органічної продукції» розроблений Офісом з розвитку підприємництва та експорту у партнерстві з ТОВ «Органік стандарт» та за підтримки Швейцарії у рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

Подано дані за 2021-2023 роки у розрізі місяців та окремих категорій товарів, які були експортовані. Дашборд дає можливість оцінити обсяги експорту сертифікованої органічної продукції Україною у розрізі товарних груп та детальних категорій товарів, країн-імпортерів та країн призначення, типів транспорту. Дані дашборду подані у тоннах.

Дашборд містить 4 сторінки, на кожній із яких дані презентовано у певному зрізі. На першій сторінці можна переглянути дані у розрізі загальних товарних груп та динаміку в часі. Також можна порівняти загальний експорт органічної продукції України за місяцями або за товарними групами.

На другій сторінці подано дані у розрізі детальних категорій товарів. Також тут можна переглянути динаміку змін на лінійній діаграмі.

Третя сторінка показує дані у розрізі транспортних каналів: автомобільного, залізничного та морського транспорту. Лінійний графік — відображає динаміку в часі, а таблиці надають детальну інформацію, до того ж слугують додатковими фільтрами.

Четверта сторінка презентує дані у розрізі країн-імпортерів та країн призначення для товарів. Ця сторінка дає можливість детально заглибитись у потоки товарів та отримати інформацію не тільки у розрізі товарних груп, але й детальних категорій товарів. На сторінці доступні фільтри за часом та країною призначення.

Цю публікацію було створено за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія). Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор(и). Точка зору автора(ів) не обов’язково відображає точку зору SECO, FiBL, SAFOSO AG, www.qftp.org.

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності