Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Україна та Польща розроблять нові правила транзиту сільськогосподарських культур

11 Квітня 2023 18:14

Україна та Польща розроблять нові правила транзиту сільськогосподарських культур

Україна та Польща розроблять нові правила транзиту сільськогосподарських культур протягом наступного тижня. Таких домовленостей досягнуто під час зустрічі міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Сольського та новопризначеного глави міністерства сільського господарства і розвитку села Республіки Польща Робертом Телусом. Про це повідомляє Мінагрополітики.

«Ситуація складна для українського фермера, але, очевидно, і для польського. Всі ми розуміємо, хто в цьому винний, але вирішувати це питання нам. Можливість транзиту через територію Польщі до інших країн-членів ЄС та третіх країн збережена, порядок транзиту буде спрощений для усунення простою транспорту і черг на пунктах пропуску.

Але в той же час українська сторона утримається від експорту до Польщі чотирьох культур: пшениці, кукурудзи, соняшника і рапсу до нового сезону», - наголосив міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Поки будуть розробляти нові правила, Мінагрополітики рекомендує експортерам розглянути можливість перенаправити відповідні вантажі через інші країни.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності