Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Опитування для МСБ щодо відновлення та розвитку українського експорту

26 Квітня 2023 18:59

Опитування для МСБ щодо відновлення та розвитку українського експорту

Запрошуємо представників експортоорієнтованих компаній взяти участь в опитувальнику, що стане основою дослідження «Форсайт з відновлення та розвитку українського експорту».

Форсайт – це методологія активного дослідження майбутнього з розробкою сценаріїв та дослідження різних умов, які можуть стримувати чи стимулювати розвиток експорту України. За результатами форсайту будуть розроблені конкретні рекомендації для КМУ щодо розвитку експорту на найближчі роки.

Надані дані будуть використані лише в узагальненому вигляді. Після завершення опитування респонденти отримають загальну зведену інформацію щодо опитувальника на зазначену електронну адресу.

Реєстрація

Дедлайн подачі відповідей — 30 квітня 2023 року.

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.


Форсайт проводять у рамках Проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», що фінансується урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у співпраці з Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні.

Довідка: Вже понад рік Україна не має Експортної стратегії. Минула стратегія діяла впродовж 2017-2021 років. Одним із ключових її результатів стало запровадження державної інституції з підтримки експорту — Офісу з розвитку підприємництва та експорту та запуск Єдиного експортного вебпорталу.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності