Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Запрошуємо МСБ долучитися до проєкту «Export Booster»

03 Березня 2023 13:03

Запрошуємо МСБ долучитися до проєкту «Export Booster»

Проєкт «Export Booster» створений для допомоги українським компаніям у пошуку клієнтів/замовників, забезпечення укладання нових експортних контрактів, а також підвищення експортних спроможностей українських виробників, зокрема малого та середнього бізнесу.

Метою проєкту є збільшення українського експорту та забезпечення широкої присутності українських товарів з високою доданою вартістю на міжнародних ринках. У рамках проєкту відбудеться відбір перспективних товарних груп та підбір потенційних виробників-експортерів.

У фокусі проєкту:

  • продукція з високою доданою вартістю;
  • заміщення виробників з рф та рб на глобальних ринках;
  • налагодження довготривалих відносин з іноземними партнерами.

На пілотному етапі проєкту заплановано відібрати 10 підприємств машинобудівної та харчової галузей промисловості з метою надання широкої підтримки у виході на нові ринки, найперше країн ЄС, аж до укладання угод/контрактів на експорт продукції.

Виробникам буде запропоновано:

  • Аналітичну підтримку (ринковий аналіз, маркетингові дані тощо).
  • Консультації та допомогу у розвитку експортних спроможностей.
  • Підтримку в пошуку та забезпечення взаємодії із потенційними замовниками.
  • Супровід на етапі продажів та підтримка, зокрема з етапом підписання угод/контрактів.

Реєстрація

Кінцевий термін подання заявки - 17 березня 2023 року.

Якщо форма відображається некоректно або не відображається взагалі, будь ласка, перейдіть за посиланням.Проєкт «Export Booster» є ініціативою Міністерства економіки України, що реалізується Командою підтримки реформ Міністерства, за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України» у партнерстві з Офісом з розвитку підприємництва та експорту та національним проєктом Дія Бізнес.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності