Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Ввезення та/або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребуватиме надання забезпечення сплати митних платежів

02 Лютого 2023 11:53

Ввезення та/або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребуватиме надання забезпечення сплати митних платежів

З 1 лютого 2023 року втратили чинність пункти 5 і 6 переліку товарів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.09.2022 № 1091, ввезення яких на митну територію України та/або переміщення територією України транзитом здійснюється без надання митним органам забезпечення сплати митних платежів. Про це повідомляє Державна митна служба України на своїй сторінці у мережі Facebook.

Із зазначеної дати ввезення та/або переміщення територією України транзитом більшості товарів потребуватиме надання митним органам забезпечення сплати митних платежів.

Особа, на яку покладається обов'язок із сплати митних платежів, самостійно обирає один із способів забезпечення сплати митних платежів:

  • грошову заставу;
  • індивідуальну гарантію;
  • загальну гарантію (у разі наявності у підприємства відповідної авторизації);
  • звільнення від гарантії (у разі наявності у підприємства відповідної авторизації);
  • книжку МДП;
  • книжку (карнет) А.Т.А.

Державна митна служба України додатково повідомляє, що гарантія є зобов'язанням гаранта щодо виплати на вимогу митного органу коштів у межах розміру гарантії та в порядку і строки, визначені Митним кодексом України, у разі невиконання особою обов'язку із сплати митних платежів.

Гарантія видається гарантом особі, на яку покладається обов'язок із сплати митних платежів, у формі документа.

Реєстр гарантів розміщений на офіційному вебсайті Державної митної служби України за посиланням та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних за посиланням.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності