02 Січня 2023 15:04
Програма «Fit for Partnership with Germany» (далі – Програма) продовжує робити суттєвий внесок у посилення бізнесу та соціально-економічний розвиток регіонів України і залишається дієвим інструментом підтримки двосторонніх економічних відносин між Німеччиною та Україною.
Вона надає можливість керівникам середньої та вищої ланки українських компаній встановити ділові контакти з підприємствами та громадами Німеччини та налагодити з ними довгострокове партнерство.
Для вирішення конкретних завдань двосторонніх економічних відносин Програмою передбачені бізнес-сесії у Німеччині: візити на підприємства, переговори, виставки, безпосереднє спілкування з німецьким бізнесом задля відновлення логістичних ланцюжків, виїздів на майданчики вживаного та нового обладнання, підписання конкретних контрактів.
Програма має прямий вплив на економіку України і сприяє просуванню української продукції та послуг на міжнародних ринках, відновленню ланцюжків постачань, збільшенню обсягів експорту та надходжень валютної виручки до країни, що є вкрай важливим у теперішній ситуації.
Програма складається з двох етапів:
Програму для групи конкретної галузі чи напрямку формують за результатами вивчення потреб, цілей, ідей кожного потенційного учасника групи — за два-три тижні до початку сесії.
Участь в онлайн-модулях є безкоштовною.
Витрати, які покриває Програма під час бізнес-сесії у Німеччині:
Витрати під час бізнес-сесії у Німеччині, які покривають безпосередньо учасники:
бізнес-сесії за напрямами на 2023 рік.
Цільова група
Менеджери середньої та вищої ланки, які представляють підприємства
сільського господарства:
харчової промисловості:
Підприємства зацікавлені у співпраці з бізнесом Німеччини та налагодженні контактів з виробниками технологічного обладнання харчової промисловості, механізації та автоматизації процесів виробництва, упаковки, зберігання та транспортування продуктів харчування.
Ключові теми програми
Теми, які розглядатимуть під час онлайн-тренінгів та візитів на німецькі підприємства:
Цільова група
Менеджери середньої та вищої ланки промислових підприємств; підприємств, що займаються дослідженнями та розробками; інноваційних стартапів; ІТ для Industry 4.0.
Учасники мають власні інноваційні розробки, які можуть представляти інтерес для німецьких партнерів або мають намір впровадити на своїх підприємствах інноваційні німецькі розробки, що ґрунтуються на ідеях та технологіях Industry 4.0.
Учасники можуть представляти будь-яку ланку в ланцюжку створення доданої вартості: дослідження та розробки, виробництво, логістика, послуги, маркетинг та продажі.
Учасники можуть представляти як зрілі компанії, так і просунуті стартапи, які знаходяться на етапах росту / розширення і зацікавлені в масштабуванні бізнесу.
Пріоритетні напрями українських підприємств
Ключові теми програми
Теми, які розглядатимуть під час онлайн-тренінгів та візитів на німецькі підприємства:
Цільова група
Менеджери середньої та вищої ланки, які:
Пріоритетні напрями українських підприємств
Користь для учасників
Учасники на практиці ознайомляться із застосуванням нових технологій та технічним оснащенням, з постачальниками та виробниками витратних матеріалів, продукції промислово-технічного призначення, а також з сервісними компаніями.
Також учасники познайомляться з технічними стандартами та рішеннями німецької будівельної промисловості, з потенційними бізнес- партнерами з галузі будівництва енергоефективних, а також санації енерговитратних будівель і споруд.
Німецькі компанії продемонструють рішення у сфері підвищення ефективності енергії в різних галузях промисловості та сферах надання послуг.
Цільова група
Керівники середньої та вищої ланки:
Користь для учасників
В освоєнні вторинної сировини та організації безвідходного виробництва Німеччина відіграє роль першопрохідника. За останні десятиліття у Німеччині сформувалися не тільки інноваційні екологічні технології, а й ефективний сектор управління відходами.
Частка німецьких компаній серед світових виробників обладнання з утилізації та вторинної переробки відходів становить 20%, при цьому 60% всіх систем утилізації з автоматичним сортуванням матеріалів - німецького виробництва. На Німеччину припадає 15% світових патентів на обладнання для переробки відходів. Особливо для промислових підприємств важливу роль відіграє ефективне використання ресурсів, адже від цього безпосередньо залежить комерційний результат і в той же час конкурентоспроможність компанії.
Учасники отримають оглядове уявлення про екологічні технології у секторі переробки відходів Німеччини, включаючи системи збору вторсировини та вилучення корисних матеріалів з відходів. Вони знайомляться з концепціями та рішеннями щодо економічно ефективного сортування відходів. Крім того, програма надає можливість налагодити ділові відносини з німецькими постачальниками відповідних технологій, систем і сервісу, включаючи інженерно-консультаційні послуги.
Програма знайомить з плануванням та організацією управління відходами на німецьких промислових підприємствах, з роботою муніципальних організацій та постачальників екологічних послуг.
Цільова група
Керівники державних та приватних лікувальних закладів, управлінці та представники державних закладів та органів державного управління, що відповідають за технічне та технологічне забезпечення, оснащення лікувальних закладів, директори (керівники) реабілітаційних закладів, керівники підприємств, що займаються збутом медичного обладнання, матеріалів, технологій та програмного забезпечення, зокрема на закордонні ринки.
Учасники на практиці ознайомляться з різними аспектами управління лікувальними закладами, з тим, як використовуються передові технології та медичне обладнання у роботі німецьких лікувальних закладів. Під час програми передбачені відвідання німецьких підприємств, що пропонують медичну техніку.
Користь для учасників
Учасники отримують можливість:
21 Вересня 2023 18:03
21 Вересня 2023 16:38
21 Вересня 2023 14:54
21 Вересня 2023 10:04
20 Вересня 2023 18:17
20 Вересня 2023 16:38
20 Вересня 2023 13:57
19 Вересня 2023 14:48