Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Україна та Китай мають намір поглибити торгово-економічні відносини в аграрній сфері

28 Грудня 2022 11:32

Україна та Китай мають намір поглибити торгово-економічні відносини в аграрній сфері

21 грудня 2022 року міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів робочу зустріч із Послом Китайської Народної Республіки в Україні Фань Сяньжуном. Про це повідомляє Мінагрополітики.

Сторони обговорили поглиблення торгово-економічних відносин в аграрній сфері та можливості розширення номенклатури українського експорту. Під час зустрічі Микола Сольський підкреслив продуктивність багаторічної співпраці між країнами та висловив занепокоєння щодо затримок оформлення дозвільних документів на експорт кукурудзи та сої до Китаю на наступний рік. Наразі важливо завершити процедуру та затвердити список експортерів задля їх подальшої роботи.

Микола Сольський запевнив, що Україна в умовах війни повністю забезпечує внутрішню продовольчу безпеку та має потенціал до збільшення експорту, зокрема до Китаю.

Фань Сяньжун підтвердив зацікавленість Китаю у співпраці з Україною. Зокрема, в імпорті української агропродукції: олії, сої, гороху, м'яса птиці, кормів для тварин та ін.

Сторони домовились шукати нові можливості для розширення торгівлі між країнами, поглиблення зв’язків між підприємцями, відкриття нових статей експорту.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності