Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Проєкт ІТС запрошує до участі у Колективному стенді виставки «Fruit Logistica 2023»

26 Грудня 2022 14:02

Проєкт ІТС запрошує до участі у Колективному стенді виставки «Fruit Logistica 2023»

Проєкт ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» організовує Колективний стенд українських виробників свіжих фруктів, овочів та ягід у межах Міжнародної виставки свіжої плодоовочевої продукції «Fruit Logistica 2023», що відбудеться 8-10 лютого 2023 року в Берліні, Німеччина.

Fruit Logistica – це найбільший торговельний майданчик європейського ринку свіжих фруктів та овочів. Себе і свою продукцію демонструють, найперше, садівники й овочівники.

Щороку понад 3000 експонентів з більш, ніж 80 країн, представляють на Fruit Logistica свої продукти, послуги та технічні рішення.

«Щороку ми намагаємось посилити експортний потенціал наших підприємців і всіляко допомагаємо їм відкривати нові ринки, знаходити надійних партнерів. У сьогоднішніх умовах, коли сотні українських бізнесів постраждали через війну, ми продовжуємо підтримувати українських підприємців плодоовочевого сектору, надаючи їм змогу представляти себе на великих міжнародних заходах, де зустрічаються ключові гравці в галузі харчової промисловості», - зазначають організатори.

Подати заявку на участь у колективному стенді Проєкту ІТС можна за посиланням.

Візит української делегації на виставку «Fruit Logistica» та попередні міжнародні виставки разом із командою Проєкту ІТС «Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості» став можливим завдяки фінансовій підтримці уряду Швеції.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності