Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Президент України затвердив угоду з ЄС про «транспортний безвіз»

16 Вересня 2022 16:19

Президент України затвердив угоду з ЄС про «транспортний безвіз»

Президент України Володимир Зеленський Указом № 654/2022 від 16 вересня 2022 року затвердив Угоду між Україною та Євросоюзом про вантажні перевезення автомобільним транспортом – «транспортний безвіз».

«Затвердити Угоду між Україною та Європейським Союзом про вантажні перевезення автомобільним транспортом, учинену 29 червня 2022 року в місті Ліоні», - йдеться у документі.

29 червня 2022 року Україна та Європейський Союз підписали Угоду про вантажні перевезення автомобільним транспортом, яка скасовує необхідність отримання українськими перевізниками відповідних дозволів для здійснення двосторонніх та транзитних перевезень в держави ЄС та дозволяє уникнути зупинки експорту української продукції через автомобільні пункти пропуску.

Також Угода передбачає заходи зі спрощення визнання водійських документів. Відтепер Україна та ЄС звільняють власників посвідчень водіїв, виданих однією зі сторін, від вимоги мати міжнародне посвідчення водія.

Термін угоди становить один рік із можливістю пролонгації, а тимчасово вона почала діяти у день підписання.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності