Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Запрошуємо ММСП сільськогосподарської сфери взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту

22 Червня 2022 12:17

Запрошуємо ММСП сільськогосподарської сфери взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту

Запрошуємо представників мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП) взяти участь у Програмі USAID АГРО з розвитку локальних ринків збуту та забезпечення продовольчої безпеки на місцевому та національному рівнях.

Програма USAID АГРО в умовах війни прагне максимально зберегти, відновити ринкові системи та сприяти максимальній участі ММСП у агропродовольчій діяльності.

У рамках Програми USAID АГРО передбачена консультативна підтримка ММСП, які виготовляють продукти харчування з доданою вартістю в Полтавській, Харківській, Сумській, Черкаській, Київській, Дніпропетровській, Одеській, Миколаївській, Кіровоградській областях для налагодження нових зв’язків у ланцюгах постачання до локальних магазинів, задоволення потреб вразливого населення або населення, що постраждало від війни включно через участь у механізмах державних закупівель та закупівель гуманітарних організацій.

Переваги участі в Програмі USAID АГРО:

  • консалтингова підтримка та покроковий супровід у процесі підготовки та під час постачання продукції до локальних магазинів тощо;
  • реалізація продукції у вказаних областях;
  • можливість продажу продукції у провідних торговельних мережах України;
  • презентація та продаж продукції на ярмарках;
  • консалтинг під час розміщення та продажу продукції на провідних маркетплейсах;
  • можливість продажу власної продукції через участь механізмах державних закупівель та закупівель гуманітарних організацій.

Якщо ваше підприємство належить до категорії ММСП, виготовляє продукти харчування з доданою вартістю та бажає отримати консультативну підтримку з метою розширення ринків збуту, просимо заповнити опитувальник за посиланням.

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) є п’ятирічним проектом, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією «Кімонікс Інтернешнл», глобальним постачальником послуг з консалтингу та міжнародного розвитку.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності