Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Платформа продовольчої безпеки як інструмент подолання кризи продовольства

14 Червня 2022 11:03

Платформа продовольчої безпеки як інструмент подолання кризи продовольства

З перших днів російського вторгнення в Україні постало питання пошуку нових логістичних шляхів постачання продовольства як всередині країни, так і за її межами.

Для подолання проблеми в Україні на базі Держпродспоживслужби було створено Національну платформу продовольчої безпеки. За три місяці роботи учасниками платформи стали більше 4,5 тисяч агропідприємств, торговельних мереж, місцевих адміністрацій, продовольчих та логістичних компаній, які у режимі реального часу можуть обмінюватися інформацією про потреби у продовольчих товарах та наявні пропозиції, а також укладати угоди онлайн.

Платформа акумулює дані про харчовий баланс, наявний попит та пропозиції, які можна використовувати як в Україні, так і за її межами.

Незабаром на платформі буде створено окремий розділ для експортерів, що надасть можливість міжнародним партнерами (логістичним компаніям та трейдерам) планувати укладання угод з українськими компаніями, зокрема для вирішення проблеми постачання продовольства до інших країн.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності