Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Мікрогранти для допомоги бізнесу на порталі Дія

16 Травня 2022 17:39

Мікрогранти для допомоги бізнесу на порталі Дія

Програма «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» cпільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, Дія.Бізнес і Офісом з розвитку підприємництва та експорту за фінансування Європейського Союзу та Уряду Німеччини запускають механізм надання мікрогрантів на порталі Дія для допомоги мікро- і малим підприємствам.

Фінансову допомогу отримають близько 300 мікро- і малих підприємств, які найбільше постраждали внаслідок збройної агресії росії в Україні. Мікрогранти в еквіваленті по 4000 євро кожен доступні з 13 травня 2022 року через портал Дія.

Хто може подати заявку на отримання гранту?

Суб’єкти господарювання, які зареєстровані в установленому законом порядку не пізніше 31 грудня 2021 року на території однієї із адміністративно-територіальних одиниць, на яких велись або ведуться бойові дії, зокрема: Чернігівська, Сумська, Харківська, Херсонська, Миколаївська, Запорізька, Донецька, Луганська, Київська області.

Подати заявку можуть підприємства з вищезазначених областей, які:

  • тимчасово перемістилися з території зазначених адміністративно-територіальних одиниць;
  • та/або постраждали внаслідок бойових дій (мають можливість підтвердити на момент подання заявки збитки, яких вони зазнали) та продовжують здійснювати господарську діяльність в одній із зазначених адміністративно-територіальних одиниць.

Критерії прийнятності охоплюють підприємства, які продовжують свою діяльність і яким необхідно повністю відновити свою діяльність після переїзду.

Пріоритет під час оцінки грантових заявок надаватиметься компаніям, які займаються виробництвом життєво необхідних товарів та послуг для громадян України та Збройних сил України.

Комісія з оцінки складатиметься з незалежних бізнес-експертів, які виберуть найбільш релевантні заявки та проведуть інтерв’ю з попередньо відібраними підприємствами.

Більше інформації про заходи ЄС щодо екстреної підтримки МСП під час воєнного часу — на порталі EU4Business.

Довідкова інформація

Грантовий механізм підтримується програмою «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Цей механізм розроблений спільно з Міністерством цифрової трансформації України, Міністерством економіки України, порталом Дія, Офісом з розвитку підприємництва та експорту і національним проєктом із розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес. Партнером-виконавцем ініціативи мікрогрантів є Міжнародна благодійна організація «Фонд Східна Європа» (East Europe Foundation).

За додатковою інформацією щодо програми EU4Business та нового грантового механізму звертайтеся, будь ласка, до проєктної команди – eu4business.ukraine@giz.de.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності