Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Вебінар на тему: «Продажі під час війни»

11 Травня 2022 16:43

Вебінар на тему: «Продажі під час війни»

Офіс з розвитку підприємництва та експорту в межах проєкту Дія.Бізнес разом з командою ініціативи «UA Anti-crisis» запрошують підприємців на відкритий вебінар на тему: «Продажі під час війни». Онлайн-захід відбудеться 17 травня 2022 року о 15:00.

Для кого:

Вебінар буде корисним для керівників відділів та директорів з продажів, власників малого та середнього бізнесу, CEO, які прагнуть зробити свої продажі керованими та ефективними, а головне - розуміють, що продажі це системна історія.

Вебінар надасть можливість учасникам:

  • зрозуміти, як віднайти важелі збільшення продажів;
  • навчатись будувати просту та ефективну структуру продажів у компанії;
  • відшукати конкретні точки росту продажів;
  • зрозуміти, що потрібно відрегулювати у продажах;
  • налагодити зв'язки з колегами у сфері діяльності;
  • за необхідності отримати індивідуальну антикризову консультацію (за попереднім записом).

Спікер: Богдан Курінний – експерт-консультант з продажів з 16-річним досвідом, ex-Head of Sales Department & co-owner GoldCoach. Надавав експертні консультації брендам: Агромат, Інтертоп, Укравіт, Алматерм Казахстан, C4R, Bolt, SONMAX, Sheriff, Elit-Web, Альянс Стратег Казахстан, ТОПГАРД, Автопланета, УкрАвтоІмпорт та іншим.

Спікер розповість про три ключові точки у продажах та вплив на них в управлінні продажами. Крім цього, під час вебінару буде зроблено акцент на запитаннях від аудиторії з метою детально розбору в проблемах з продажів, які можуть виникати в умовах війни.

Бонус вебінару: п’ять компаній з числа учасників зможуть отримати індивідуальну безкоштовну антикризову консультацію від Богдана Курінного.

Дедлайн подачі заявок — до 16 травня 2022 року до 10:00.

Більш детально за посиланням.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності