Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Частина морських портів України тимчасово припинила роботу

03 Травня 2022 17:08

Частина морських портів України тимчасово припинила роботу

КМУ ухвалив рішення закрити частину морських портів в Україні внаслідок неможливості забезпечення належного рівня безпеки судноплавства.

Морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ, Херсон будуть закритими до відновлення контролю України над зазначеними морськими портами.

Як зазначають у Міністерстві інфраструктури України, у зв’язку із повномасштабною війною, яку російська федерація розв’язала 24 лютого 2022 року і веде проти України та Українського народу з порушенням норм міжнародного права, завдаючи ракетні удари по всій території України та вчиняючи злочини проти нашого суспільства, прийнято наказ від 28 квітня 2022 року № 256, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2022 року за № 470/37806 «Про закриття морських портів». Відповідно до наказу з дня його офіційного опублікування морські порти Бердянськ, Маріуполь, Скадовськ, Херсон є закритими до відновлення контролю над зазначеними морськими портами.

Такі кроки спричинені неможливістю здійснювати обслуговування суден і пасажирів, проведення вантажних, транспортних та інших пов’язаних з цим видів господарської діяльності, забезпечення належного рівня безпеки судноплавства, дотримання вимог міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, а також забезпечення охорони навколишнього природного середовища в той час, коли росія продовжує вести воєнні дії у цих регіонах, що створює загрози для людського життя і здоров’я.

У міністерстві зазначають, що Україна неодмінно поновить роботу цих морських портів після перемоги над російським окупантом.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності