Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Прем’єр-міністри України та Румунії обговорили можливості розширення експортних коридорів

27 Квітня 2022 16:37

Прем’єр-міністри України та Румунії обговорили можливості розширення експортних коридорів

Підтримку постраждалих від війни людей, економічну безпеку та відновлення України обговорили в Києві Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль і Прем’єр-міністр Румунії Ніколає Чуке. На зустрічі також були присутні спікер Парламенту Румунії Марчел Чолаку й міністр закордонних справ Румунії Богдан Ауреску.

Денис Шмигаль подякував румунському Уряду за спільні з Європейським Союзом зусилля із започаткування та функціонування на території Румунії хабів для міжнародної допомоги Україні.

У контексті блокування росією українських портів із метою створити продовольчу кризу у світі, Денис Шмигаль і Ніколає Чуку обговорили можливості розширення вже створених експортних коридорів територією Румунії та використання додаткових можливостей румунських морських портів.

«З метою збільшення транзитних спроможностей між Україною та Румунією пропонували б також розглянути можливість якнайшвидшого відкриття пункту пропуску «Дяківці (Україна) – Раковец (Румунія)» та подальшого надання йому статусу пункту пропуску для вантажного сполучення», — сказав Денис Шмигаль.

Окрему увагу глави урядів приділили питанню відновлення України. Як підкреслив Прем’єр-міністр України, вже зараз визволені населені пункти потребують відновлення електричних та енергетичних комунікацій, а також водопостачання.

Прем’єр-міністр України привітав активну участь Бухареста на міжнародних майданчиках з метою підтримки нашої країни у боротьбі з російською агресією, а також підтримки європейської інтеграції України.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності