Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Логістика воєнного часу: переорієнтація експорту завдяки державному страхуванню залізничних перевезень

05 Квітня 2022 14:03

Логістика воєнного часу: переорієнтація експорту завдяки державному страхуванню залізничних перевезень

Уряд ухвалив рішення про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для покриття страхування у разі відмови його надати страховими компаніями. Про це повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Відшкодування передбачено для власників та операторів рухомого складу, допущеного до обігу залізницями колії європейського стандарту — у разі перебування такого рухомого складу на території України. Відповідне розпорядження було ухвалено Кабінетом Міністрів України 30 березня 2022 року.

У зв’язку з агресією російської федерації наразі неможливе здійснення експорту основних вантажів (зерно, руда, чорні метали тощо) через порти України. Саме на них припадало близько 70% товарообороту.

Саме тому виникла необхідність перенаправлення вантажопотоків через міжнародні залізничні переходи України у Республіку Польща, Словацьку Республіку, Румунію, Угорщину та далі у Західну Європу. Забезпечуючи компенсацію збитків для залізничних перевезень, уряд створює умови стабільної роботи нових логістичних маршрутів.

Державні компенсації також надаватимуться судновласникам у портах Дунайського регіону у разі відмови його надати страховими компаніями.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності