Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дайджест запитів на партнерство для експортерів від 19.01.2022

19 Січня 2022 13:57

Дайджест запитів на партнерство для експортерів від 19.01.2022

Дайджест містить пропозиції для експортерів з найбільшої європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network Ukraine, цікаві тендерні можливості в країнах ЄС у рамках Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, а також запити на партнерство від іноземних компаній.

Запрошуємо ознайомитися з можливостями:

Підбірка з Enterprise Europe Network Ukraine

Enterprise Europe Network (EEN) є безкоштовним інструментом, що дозволяє здійснювати пошук партнерів у Європейському Союзі та за його межами. Реєструйте профіль компанії та знаходьте вигідні пропозиції для експорту своєї продукції.

Нові тендерні можливості для представників меблевої галузі

На сьогодні існує 1183 тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з меблевою галуззю. Пропонуємо декілька цікавих оголошень, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі:

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності