Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

На «Експо – 2020» відбудеться тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies»

04 Січня 2022 15:04

На «Експо – 2020»  відбудеться тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies»

З 23 до 27 січня 2022 року в рамках всесвітньої виставки «Експо – 2020» (м. Дубай) у національному Павільйоні України відбудеться тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies».

Ключовими елементами ділової програми стане низка важливих заходів для налагодження контактів, просування медичних товарів та послуг на світові ринки, а також розширення присутності українських медичних товарів і послуг на ринках Близького Сходу, а саме:

  • зустрічі з «Dubai Travel and Tour Agent Group» при ТПП Дубаї задля налагодження туристичного потоку до України у медичних цілях;
  • відвідування одного із провідних постачальників медичних послуг на території м. Дубай – «Health and Medical Services Group»;
  • відвідування вільної економічної зони (ВЕЗ) – «Dubai Healthcare City» (DHCC), яка є першою та найбільшою ВЕЗ у світі;
  • відвідування виставки «ARAB HEALTH 2022» – провідної медичної події на Близькому Сході, де представлені останні інновації в галузі охорони здоров’я.

Додатково буде створений англомовний електронний каталог представників медичного сектору України, який діятиме на постійній основі. У разі зацікавленості, просимо звертатися до контактної особи у Центр підтримки експорту Київської торгово-промислової палати (+38 093 263 10 12), Анна Бондар, a.bondar@export.kyiv.ua.

Нагадаємо, Всесвітня виставка «Експо – 2020» у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. За два місяці роботи українського павільйону його відвідало понад 300 тисяч гостей, серед яких - представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України, так і з інших країн світу.

Довідково. «ARAB HEALTH 2022»: деталі за посиланням.

«Експо - 2020» – це найбільш масштабна світова подія, на кшталт Олімпійських ігор, 28 млн. відвідувачів з усього світу, участь 190 країн світу та 10 міжнародних організацій, власний павільйон з необхідними локаціями та обладнанням під проведення презентаційних та ділових заходів, насичена програма заходів від організаторів, до яких залучені всі країни учасниці, авторитетні міжнародні організації, налагоджена комунікація з організаторами усіх подій на «Експо - 2020».

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності