Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Мінекономіки презентує ІТ-платформу в сфері торговельного захисту України

25 Листопада 2021 12:04

Мінекономіки презентує ІТ-платформу в сфері торговельного захисту України

26 листопада 2021 року в онлайн-форматі Міністерство економіки України презентує ІТ-платформу «Державний інформаційно-сервісний портал «Торговельний захист України».

Долучитися до заходу запрошують представників українських компаній, які зацікавлені у використанні інструментів торговельного захисту. ІТ-платформа розроблена за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» з метою удосконалення роботи у рамках торговельних розслідувань/переглядів (антидемпінгових, антисубсидиційних, спеціальних).

Цей програмний продукт призначений для автоматизації процесу проведення торговельних розслідувань/переглядів в Україні та участі у них заінтересованих сторін, спрощення процесу подання та обміну інформацією і матеріалами у рамках торговельних розслідувань, забезпечення публічного доступу до інформації та матеріалів, які стосуються використання інструментів торговельного захисту.

Під час заходу всі учасники отримають інформацію про процедурні етапи використання ІТ-платформи у рамках участі у торговельних розслідуваннях.

Дата: 26 листопада 2021 року

Час: 10:30 - 11:30

Для отримання доступу необхідно зареєструватися до 18:00 25 листопада за посиланням.

Посилання для доступу в ZOOM буде надіслано на електронну адресу, вказану під час реєстрації.

Робоча мова заходу: українська (переклад не передбачено).

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності