Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дайджест запитів на партнерство для експортерів

07 Жовтня 2021 10:00

Дайджест запитів на партнерство для експортерів

Дайджест включає пропозиції для експортерів з найбільшої європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network Ukraine, цікаві тендерні можливості в країнах ЄС в рамках Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, а також запити на партнерство від іноземних компаній.

Запрошуємо ознайомитися з можливостями:

Підбірка з Enterprise Europe Network Ukraine

Запити від іноземних компаній

Нові тендерні можливості для меблевої галузі

На сьогоднішній день існує 575 тендерних можливостей в країнах ЄС, пов’язаних з меблевою галуззю. Пропонуємо найцікавіші тендери, які покриваються Угодою про державні закупівлі Світової організації торгівлі.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

Більше можливостей

Знайти більше запитів від іноземних компаній ви можете у розділі Пошук партнерів. Розділ постійно оновлюється, тож знаходьте цікаві пропозиції та пропонуйте співпрацю закордонним партнерам!

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності