Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Дайджест запитів на партнерство для експортерів

23 Вересня 2021 10:00

Дайджест запитів на партнерство для експортерів

Дайджест включає пропозиції для експортерів з найбільшої європейської мережі підприємств Enterprise Europe Network Ukraine, цікаві тендерні можливості в країнах ЄС в рамках Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, а також запити на партнерство від іноземних компаній.

Знайомтеся з можливостями:

Підбірка з Enterprise Europe Network Ukraine

Нові тендерні можливості для виробників органічної продукції

На сьогодні існують тендерні можливості у країнах ЄС, пов’язані з органічною продукцією, участь у яких покривається Угодою про публічні закупівлі Світової організації торгівлі.

З 2016 року Україна є державою-учасницею Угоди про публічні закупівлі Світової організації торгівлі, що дає унікальну можливість вітчизняним виробникам скористатися можливостями на ринку тендерів 48 держав світу обсягом понад 17 трильйонів доларів США.

Більше можливостей

Знайти більше запитів від іноземних компаній ви можете у розділі Пошук партнерів. Розділ постійно оновлюється, тож знаходьте цікаві пропозиції та пропонуйте співпрацю закордонним партнерам!

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності