Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Прем’єр-міністр України обговорив збільшення квоти автодозволів із Головою Ради Міністрів Польщі

15 Вересня 2021 15:56

Прем’єр-міністр України обговорив збільшення квоти автодозволів із Головою Ради Міністрів Польщі

У ході робочого візиту до Республіки Польщі Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив активізацію торгово-економічних відносин із Головою Ради Міністрів країни Матеушем Моравецьким.

Очільник українського уряду підкреслив, що, попри пандемію, рівень двосторонньої торгівлі товарами та послугами між країнами за результатами І півріччя сягнув майже 5 млрд доларів.

«Така позитивна динаміка дає можливість нам обговорити механізми співробітництва, які сприятимуть подальшому зростанню рівня двосторонньої торгівлі та збільшення рівня інвестицій», — зазначив Денис Шмигаль.

Зокрема, Прем’єр-міністр України наголосив на важливості збільшення польською стороною квоти автодозволів для українських перевізників. «Ми максимально використовуємо можливості поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС. Повернення кількості автодозволів до 200 тисяч на рік дозволить нам виконати наші зобов’язання перед європейськими партнерами», — відзначив глава КМУ.

Сторони також обговорили реалізацію проектів з розбудови прикордонної інфраструктури задля підвищення ефективності функціонування пунктів пропуску та розвитку двосторонньої торгівлі.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності