Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Міжнародна рада щодо зерна провела незалежний діалог під егідою Саміту ООН

13 Вересня 2021 16:22

Міжнародна рада щодо зерна провела незалежний діалог під егідою Саміту ООН

9 вересня 2021 року відбувся незалежний діалог під егідою Саміту ООН - «Досягнення цілей сталого розвитку: роль та усталеність міжнародної торгівлі зерном та іншими сільськогосподарськими продуктами рослинного походження в рамках глобальних продовольчих систем», організований Міжнародною радою щодо зерна.

Заступник міністра економіки України – Торговий представник України Тарас Качка на заході наголосив, що «головне завдання для нас – підкреслити важливість зернових культур для продовольчих систем у досягненні цілей сталого розвитку і подоланні голоду у світі». Участь у заході взяли члени МРЗ, міжнародні організації, зокрема ФАО, ОЕСР, СОТ, AMIS, представники аграрної галузі, зернотрейдери (члени IGTC), дослідницькі установи – Cimmyt, Icarda, Ciheamm та інші.

«Зернові, олійні та рис, які вирощують на площі понад 750 млн га, відіграють важливу роль в раціоні людей у світі. Забезпечення ланцюгів постачання зернових, олійних культур та рису, трансформація продовольчих систем відповідно до світових трендів та змін клімату – такі основні питання підніматимуться на Саміті ООН. Тож дуже важливо ділитися своїм досвідом та думками з різних точок зору та з залученням широких кіл суспільства, а також дискутувати і віднаходити нові ідеї щодо розвитку продовольчих систем», - зазначив Тарас Качка.

Загалом учасники обговорили питання торгівлі як важливого компоненту глобальної харчової системи. Захід сприятиме визначенню дій, які можуть бути впроваджені через зернові ланцюги постачання задля досягнення стійкості глобальних продовольчих систем.

Нагадаємо, метою Саміту ООН з продовольчих систем є досягнення прогресу щодо всіх 17 цілей сталого розвитку за допомоги підходу, який базується на взаємозв’язку продовольчих систем з такими глобальним проблемами як голод, зміна клімату, бідність та нерівність.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності