Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Уряд ухвалив рішення щодо створення Офісу з розвитку підприємництва та експорту

18 Травня 2021 10:32

Уряд ухвалив рішення щодо створення Офісу з розвитку підприємництва та експорту

11 травня 2021 року затверджено нову редакцію положення про «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», яке закріплює нову назву Офісу та розширює його повноваження у сфері розвитку малого і середнього підприємництва та експорту.

Метою діяльності Офісу є сприяння розвитку та підтримка малого і середнього підприємництва, підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників відповідно до програмних документів Кабінету Міністрів України, інших документів державного планування.

Нова редакція Положення передбачає утворення Наглядової ради у складі представників Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерства цифрової трансформації.

На виконання згаданого раніше рішення Уряду Секретаріату Кабінету Міністрів України доручено затвердити програму діяльності державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» та визначити порядок здійснення контролю за її виконанням.

Така трансформація передбачає, що в Україні вперше з’явиться інституція, що здійснюватиме свою діяльність з метою побудови повноцінного розвитку підприємництва та експорту, сприятиме актуалізації Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва в Україні та розробці єдиних програм підтримки МСП.

Державну установу «Офіс з просування експорту України» перейменовано на «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» відповідно до рішення Уряду від 10 березня 2021 року.

Окрему подяку висловлюємо:

Прем'єр-міністру України Денису Шмигалю — за розбудову екосистеми підтримки та розвитку підприємництва

Віцепрем'єр-міністру УкраїниМіністру цифрової трансформації України Михайлу Федорову та заступниці Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерії Іонан — за лідерство у цифрових трансформаціях і підтримці малого та середнього бізнесу

Міністру Кабінету Міністрів України Олегу Немчінову та Державному секретарю Кабінету Міністрів України Олександру Яремі — за лідерство у процесі перейменування та розширення повноважень Офісу

Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігорю Петрашку та заступниці Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ірині Новіковій - за підтримку у створенні нового державного органу та досягнення у сфері підтримки малого та середнього бізнесу

Директорці ДУ «Офісу з просування експорту України» Тетяні Міськовій — за ініціативу та її реалізацію

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності