Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Торговельна онлайн-місія до країн Азії

14 Квітня 2021 11:21

Торговельна онлайн-місія до країн Азії

26-28 травня відбудеться торговельна онлайн-місія з фокусом на розвиток українського food&agri експорту до 5 країн Південно-Східної Азії: В'єтнаму, Гонконгу, Республіки Корея, Республіки Сінгапур та Королівства Таїланд.

Протягом 3-х днів місії 50 українських виробників проведуть близько 100 онлайн-зустрічей у форматі В2В з 300 азійськими імпортерами та представниками роздрібних торгових мереж.

Зустрічі відбудуться на спеціалізованій B2B matching вебплатформі.

Виробникам це дозволяє:

  • зареєструватися та викласти інформацію про продукцію, компанію у профіль учасника;
  • відібрати та запросити зареєстрованих імпортерів, залежно від їх спеціалізації.

Імпортерам:

  • завчасно ознайомитися з продукцією виробників та зробити свій вибір на користь найперспективніших, а також запланувати з ними зустріч в календарі місії.

Реєстрація - https://www.uafood2asia.com

У разі виникнення питань, Нзвертатись на електронну адресу - info@coin-export.com

ініціатива «Онлайн Торгові Місії до Японії та Азії» реалізується компанією COIN / Consulting Integrated. спільно з Export Promotion Office/Офіс з Просування Експорту за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» та за інформаційного сприяння Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності