Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

КМУ створив умови для набуття Україною режиму внутрішнього ринку ЄС у сфері роумінгу

10 Квітня 2023 17:04

КМУ створив умови для набуття Україною режиму внутрішнього ринку ЄС у сфері роумінгу

Кабінет Міністрів України ухвалив проєкт рішення Комітету асоціації Україна – у торговельному складі, яким створює умови для набуття Україною режиму внутрішнього ринку ЄС у сфері роумінгу. Про це повідомляє Міністерство економіки України.

Як зазначено, цим документом передбачають доповнити, з урахуванням актуальних змін у законодавстві ЄС, переліки та графіки адаптації законодавства ЄС у секторі телекомунікаційних послуг, зокрема щодо роумінгу в мережах мобільного зв’язку загального користування.

«Схвалення рішення Комітету асоціації Україна – ЄС у торговельному складі створить умови для набуття Україною режиму внутрішнього ринку в сфері роумінгу. Цього року ця сфера буде «пілотом» з повної юридичної інтеграції України у внутрішньоєвропейське регулювання. Загалом поки триває підготовка до вступу України до ЄС, ми маємо інтегруватися в усі можливі сфери – від митниці та енергетики до безпеки продуктів харчування», - повідомила Перший віцепрем’єр-міністр України – міністр економіки України Юлія Свириденко.

Таким чином, КМУ виконує узгоджений з Міністерством економіки та Єврокомісією оновлений Пріоритетний план заходів з посилення імплементації Угоди про вільну торгівлю. Основний акцент цього плану – інтеграція України до внутрішнього ринку ЄС.

«План передбачає 29 заходів, які дозволяють завершити існуючі проєкти, такі як Угода про промисловий безвіз (АСАА), та розпочати роботу над інтеграцією до внутрішнього ринку в усіх придатних для цього сферах, зокрема оновити потрібні додатки до угоди, провести моніторинг відповідності законодавства та схвалити рішення про відкриття ринків. Повторюся, наша мета – інтегруватися до внутрішнього ринку ЄС, не чекаючи вступу до ЄС», - підсумувала Юлія Свириденко.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності