Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Розвиток річкових портів - експортні можливості для української продукції

22 Липня 2022 15:09

Розвиток річкових портів - експортні можливості для української продукції

21 липня 2022 року під час робочої поїздки в Одеську область Прем’єр-міністр Денис Шмигаль ознайомився з роботою Ізмаїльського та Ренійського морських торговельних портів. Про це повідомляє КМУ.

Очільника уряду супроводжували міністр інфраструктури Олександр Кубраков і голова Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Прем’єр-міністр зауважив, що обидва порти - Ізмаїл та Рені - це великі транспортні вузли, в яких тісно переплітається робота морського, річкового, залізничного й автомобільного транспорту.

«Сьогодні це експортні «ворота» України в європейські країни через річку Дунай. Ще до повномасштабної війни ми розробили Стратегію розвитку внутрішнього водного транспорту України до 2031 року. В умовах злочинної російської морської блокади питання розвитку річкових портів стало ще більш актуальним. Адже це допоможе розширити експортні можливості для української продукції, зокрема зерна», — наголосив Денис Шмигаль.

Як повідомили Прем’єр-міністру України в Одеській ОВА, вантажообіг через українські порти на річці Дунай за 6 місяців 2022 року зріс у 2,4-5 разів, порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності