Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Обмеження на ввезення до України вантажів з Республіки Корея

15 Липня 2022 14:06

Обмеження на ввезення до України вантажів з Республіки Корея

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я тварин (WOAH) на території Республіки Корея реєструють спалахи захворювання на африканську чуму свиней (далі - АЧС).

Відповідно до статті 96 Закону України «Про ветеринарну медицину», статті 53 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 16.11.2018 р. № 553 «Про затвердження Вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 04.04.2019 р. за № 346/33317 (далі - Вимоги), з урахуванням рекомендацій, викладених у Главі 15.1 Кодексу здоров’я наземних тварин WOAH, та інформації, наданої Компетентним органом Республіки Корея щодо заходів, які вживають для запобігання поширенню збудника АЧС на території Республіки Корея, з метою запобігання занесенню на територію України збудника вказаної хвороби Головний державний ветеринарний інспектор України заборонив ввезення до України з Республіки Корея тварин, що належать до родин свиневих (Suidae), таясових (Tayassuidae) та тапірових (Tapiridae), генетичного матеріалу, продуктів від них (за винятком продуктів, що пройшли обробку відповідно до Вимог).

Також він повідомив, що потрібно вважати таким, що втратило чинність, рішення Головного державного ветеринарного інспектора України від 24.09.2019 р. № 11.3-17/15387.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності