Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Канада та Україна планують розширити Угоду про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій

29 Квітня 2022 16:19

Канада та Україна планують розширити Угоду про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій

Україна та Канада домовились розширити Угоду про вільну торгівлю на сферу послуг та інвестицій. Про це повідомляє Мінекономіки.

Заступник міністра економіки України – Торгового представник України Тараса Качки провів онлайн-зустріч з президентом Канадсько-української торгової палати Зеноном Потічним та представниками канадського бізнесу. Захід відбувся за підтримки Посольства України в Канаді.

«Ми вдячні нашим канадським партнерам за постійну участь у забезпеченні роботи фондів відновлення та трансформації економіки України, підтримки малого та середнього бізнесу, відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. Ми також зацікавлені у розширенні торгівлі з Канадою через подальшу лібералізацію Угоди про вільну торгівлю на сфери послуг та інвестицій», - зазначив заступник міністра економіки Тарас Качка.

Сторони також домовились продовжити активний діалог щодо залучення економічної, фінансової та експертної допомоги Канади у критично важливі сектори української економіки, а також подальшої взаємодії у розширенні присутності канадських інвесторів в Україні.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності