Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Україна вивчає можливості експорту агропродукції через латвійські порти

25 Квітня 2022 11:43

Україна вивчає можливості експорту агропродукції через латвійські порти

22-24 квітня 2022 року міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський здійснив робочий візит до Латвійської Республіки. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

У рамках візиту Микола Сольський зустрівся з міністром сільського господарства Латвії Каспарсом Герхардсом, а також відвідав Ризький, Вентспілський вільні порти і спеціальну економічну зону міста Лієпая.

Міністр ознайомився з портовою та логістичною інфраструктурою Латвії та обговорив можливості експорту продукції українських аграріїв за допомогою латвійських портів. Під час візиту Микола Сольський також зустрівся з представниками органів місцевого самоврядування Латвії, представниками адміністрацій латвійських портів, операторами зернових терміналів, а також компаніями-зернотрейдерами Латвії.

Нагадаємо, раніше Президент Латвії Егілс Левітс зазначив, що Латвія може допомогти Україні з експортом зернових через латвійські порти. Він також заявив про повну підтримку президентами країн Балтії та Польщі надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС і ухвалення цього рішення за прискореною процедурою.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності