Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Польща з Україною планують створити «сухий порт» для експорту української агропродукції

08 Квітня 2022 16:02

Польща з Україною планують створити «сухий порт» для експорту української агропродукції

Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів онлайн-зустріч із віцепрем’єр-міністром - міністром сільського господарства та розвитку сільських територій Республіки Польща Генріком Ковальчиком. Про це повідомляє Міністерство аграрної політики та продовольства України.

Під час зустрічі сторони обговорили питання, пов’язані із налагодженням безперебійних поставок вантажів агропродовольчої продукції з України до традиційних експортно залежних ринків, а також питання пошуку альтернативних логістичних шляхів їх відправки транзитними коридорами через ЄС.

«Ми дякуємо нашим польським колегам за всебічну підтримку у налагоджені транзиту української агропродукції до країн ЄС», - зазначив Микола Сольський.

Крім того, сторони обговорили умови взаємної сертифікації продукції тваринного походження на ринки обох країн та процес нотифікацій за експортними вантажами задля пришвидшення проходження відповідних процедур на кордоні та транспортування.

«Польща наразі працює над створенням «Сухого порту» на кордоні, з метою збільшення пропускної спроможності перевезень для експорту української агропродукції, зокрема до третіх країн», - зазначив пан Генрік Ковальчик.

Сторони домовились і надалі співпрацювати щодо обговорених питань, а також про підтримку українського народу у важкі часи російської агресії.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності