Портал працює у тестовому режимі. Приймаємо зауваження або пропозиції

Круглий стіл «Найкращі практики організації доставки товарів в умовах обмеження кількості дозволів на міжнародні автоперевезення»

07 Грудня 2021 10:57

Круглий стіл «Найкращі практики організації доставки товарів в умовах обмеження кількості дозволів на міжнародні автоперевезення»

10 грудня 2021 року Українська асоціація бізнесу і торгівлі (UBTA) та Асоціація експортерів і імпортерів «ЗЕД» за сприяння Міністерство інфраструктури України організовують круглий стіл на тему: «Найкращі практики організації доставки товарів в умовах обмеження кількості дозволів на міжнародні автоперевезення».

Метою круглого столу є представлення широкого спектру думок, точок зору та рекомендацій експертів-практиків на обрану тему, обмін досвідом щодо організації перевезень в складних умовах обмеження кількості дозволів на міжнародні автоперевезення. На круглому столі виступлять представники компаній-виробників, профільних організацій та бізнес-асоціацій.

Автомобільні перевезення є основою експортних та імпортних операцій між Україною та країнами ЄС. Наразі існує нестача універсальних та транзитних дозволів, що призводить до перебоїв у роботі профільних компаній, особливо наприкінці року: вартість перевезень зростає вдвічі за кожен рейс, а кількість доступних українських автомобілів стає мізерною. Це вкрай негативно впливає на усю сферу українських автомобільних перевезень та розмір витрат на експортно-імпортні операції для українських підприємств.

У таких умовах кожного року перед бізнесом встає питання, що робити цього разу, аби зберегти свої позиції на ринку, не втратити репутацію надійного контрагента та отримати позитивний фінансовий результат від зовнішньоекономічної діяльності.

Зустріч пройде 10 грудня, з 11:00 до 13:00 у форматі онлайн.

До участі запрошують:

  • Експортерів
  • Імпортерів
  • Виробників
  • Перевізників
  • Експедиторів
  • Логістів
  • Бізнес-асоціації

Зареєструватись ви можете за посиланням.

Детальніше з програмою круглого столу можна ознайомитись за посиланням.

Новини за темою

Продовжуючи відвідування веб-сайту, Ви надаєте згоду на використання cookies та погоджуєтесь з Політикою конфіденційності